• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Onome tko je počistio moju temu na tuđu inicijativu krvi ću se napiti ..a doznat ću kad tad .
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Onome tko je počistio moju temu na tuđu inicijativu krvi ću se napiti ..a doznat ću kad tad .

Što se dešava ???:evil: Jel opet neka gumica radila ? il nestalo slućajno:mrgreen:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Neš se ti kesit kad se to tebi desi :mrgreen:

A nemoj mislit da i sam nisam več te i druge stvari osjetio :!: a taman je izgledalo da se situacija primirila na forumu a sad opet BUUUUUUUM :oops:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Bilo je to ziher davno :butthead:..samo nisam ja do sinoć primjetio:mrgreen:
Ali bez brige ..gdje god kruže privatene poruke ostaje pisani trag ....a to se nemere izbrisati ..nema te gumice ..čak ni one crveno plave s bjelom prugom ne pomažu .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Bilo je to ziher davno :butthead:..samo nisam ja do sinoć primjetio:mrgreen:
Ali bez brige ..gdje god kruže privatene poruke ostaje pisani trag ....a to se nemere izbrisati ..nema te gumice ..čak ni one crveno plave s bjelom prugom ne pomažu .
To su one kaj je RIS Zagreb proizvodil :scratch
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Došao i pastir na red , napokon ...dođite sad petljati oko kvake :lol:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Sa_qnyD3SfU[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1ckpQCUh3a8[/YT]
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Prošle godine sam ozbiljno razmišljao o toj mogućnosti ( Krađa u dvorištu ) ali me prijatelj osvijestio - lopov ne ide u krađu bez rukavica - gumenih.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Gora je stvar da buš nadrapal ko krme u teheranu, ak se lopovu ikaj desi....
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
E kad bi mogla neka kombinacija da dobro osjeti a da mu se ništa katastrofalno ne desi.
 
Na vrh