• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
To budem napravil na drugom ..samo kad prekopiram sistem:finga:
Baš danas gledam tipa ima isto tak malog samo kaj mu se ovi vanjski ne dižu gore nego se praklapaju unazad .
I isto ima "ukručenog" s flahovima.
Pratim ga on fino ulazi u zavoj ..zavoj od 90 ..kad treba 180 onda ga digne .

Nije isti. Taj je bolji i puno je grublje građen.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Kaj kad potenciometar izda

..................
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Nije ti ta lemilica za tih stvari ali prodze, sa osjecaj:supz:

p.s: Da vidis moi home made lemilice, ehehejjj:finga: pao bi iz stola:rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Nije ti ta lemilica za tih stvari ali prodze, sa osjecaj:supz:

p.s: Da vidis moi home made lemilice, ehehejjj:finga: pao bi iz stola:rolfer:
Eh , ta tiha patnja lemilica ..kupit ču je jednom makar nikad više ne lemio .
Daj da vidim , možda dobijem ideju :supz:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Ovo mi je lemilisa sa temperaturna regulacija, analogna, kontroler je homemade a racka sam kupio, nju koristim samo za fini poslovi:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
A ova je totalno homemade, 400W, ovaj deo gde se nalazi grejac se usvituje kao zar kad je ukljucena:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
A ovo su grejaci u rezerva, dok sam ziv:rolfer::rolfer:


Uploaded with ImageShack.us
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Ovo nisu home made lemilice , očekivao sam lemilicu s vrhom složenu od " štapa i kanapa" a ne ove za koje treba oružane listove .
Evo sad uhvatih malo vručine pa skalupim relej za žmigace.
Ne želim turski ( bolje kineske komponente )
Trteba ga još zaliti smolom u kakvu kutiju od paštete i sprema je za svoj životni put .

 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
I ti se hapil po toj vručini lotati:supris:...još sam ženi stoljnaka spali pa buš videl onda svoga vraga...:weedman:
Nego da se pohvlaim, jučer spilil klafter drva sa onom svojom el. pilicom kaj mi pregorel namot na rotoru....a kaj je najbolje popravak rotora nisam ništ platil tak da uopće nemam orjentaciju kolko to vredi...kaj da velim, još uvijeki ima dobrih ljudi...

Edit: pardon, prekjučer sam pilil, da ne bi netko pomislil...
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
I ti se hapil po toj vručini lotati:supris:...još sam ženi stoljnaka spali pa buš videl onda svoga vraga...:weedman:
Nego da se pohvlaim, jučer spilil klafter drva sa onom svojom el. pilicom kaj mi pregorel namot na rotoru....a kaj je najbolje popravak rotora nisam ništ platil tak da uopće nemam orjentaciju kolko to vredi...kaj da velim, još uvijeki ima dobrih ljudi...

Edit: pardon, prekjučer sam pilil, da ne bi netko pomislil...
Samo rad oplemenjuje čovjeka ..sjeti se zadovoljstva ispiljenih drvi , hladnog gemišta i pile koja je sebično sačuvala bijeli dim .
Još u formulu uvrsti da to nije radi susjeda ili kurčenja na forumu onda je i zadovoljstvo veče
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,862
Samo rad oplemenjuje čovjeka ..sjeti se zadovoljstva ispiljenih drvi , hladnog gemišta i pile koja je sebično sačuvala bijeli dim .
Još u formulu uvrsti da to nije radi susjeda ili kurčenja na forumu onda je i zadovoljstvo veče

a još koliko je potrošenih kalorija i znoja.....neponovljiv osjećaj...:scratch
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
O da, potpisujem sve kaj ste rekli....osjećaj je neponovljiv...:p
Fala Bogu pa se sa električnom pilom ne mogu *určiti po selu niti da hoću....:lol:, osim kaj sad s njom samo lijepo i polako, bez žurbe....jel, ne bi bilo fer da mi opet izađe bijeli dim..:prayer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
I tak , prošlo je preko 4000 postova , ovo je prvi forum gdje sam dogurao tako daleko .
Baš sam si važam .. sad mi je žal kaj sam neke moral nabijati na malog ..teret je to i odgovornost , a::mrgreen:.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
I tak , prošlo je preko 4000 postova , ovo je prvi forum gdje sam dogurao tako daleko .
Baš sam si važam .. sad mi je žal kaj sam neke moral nabijati na malog ..teret je to i odgovornost , a::mrgreen:.

Znal sam ja da buš ti daleko dogural....bu tebi tata klavira kuipil...:mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
I tak , prošlo je preko 4000 postova , ovo je prvi forum gdje sam dogurao tako daleko .
Baš sam si važam .. sad mi je žal kaj sam neke moral nabijati na malog ..teret je to i odgovornost , a::mrgreen:.
A ti si znači taj nabijač postova :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Danas si je netko priuštio lemilicu sa sajma (20 kn)..pravu rusku ПCH 20 ..još samo naoštrim vrh u špic i idem po selu lemiti kišobrane i lonce ..može i onlajn ,hihi
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Kad mikrovalka izda , ne treba novu ..treba samo izolirati magnetron ...(ako probija ,iskri ili riga vatru)
Kad moja izda,odma nova:rolfer:
Jedva cekam da stara preradim:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=FnR6Wn1YtAo[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh