• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,154
haj deri to janje da dođemo na feštu.:weedman::weedman::weedman:

želim ti zdravlja i sreće i dobru lopatu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
Puno zdravlja i veselja ti želim.
Živio!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=o0JZ61o92zg&feature=related[/YT]
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
a jesu te provalili,sretan rođendan...prođe ljeto trizdeveto, godina mi žao nije...ili možda je :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Hvala svima , mada niste trebali ..ne treba meni sve to ..

Ajmo dalje ujakani
prvo autocad :lol:

A onda na "teren" ...fali tu još malo boje i još 150 sitnica koje vam ni neču pokazati radi zaštite patanta i obrane intelektualnog vlasništva .zubo:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
a zato ti neces crack-ovan A-cad, zbog zastite patenta......

a cemu sluzi ovo zakretanje, ili cemu ce sluziti? nesto prilikom rada ili za transport...?
Fotografija_0158.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
A gdje je sistem za centriranje pri podizanju? To se na slikama ne vidi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
a zato ti neces crack-ovan A-cad, zbog zastite patenta......

a cemu sluzi ovo zakretanje, ili cemu ce sluziti? nesto prilikom rada ili za transport...?
Ovaj pauk u orginalu ima rudo kao prikolica , za rudo se vuče u transportu i radu .
To i nije tak loše ali ima kotače 4' , to je tak jadno i klimavo da me strah to vuč po poljskom putu jer se hoče raskopati .
OVo sad služi da ga u transportu nosiš a u radnom vučeš za sobom .

A gdje je sistem za centriranje pri podizanju? To se na slikama ne vidi.
Rekal sam da ga ne bude ..sva mi se čini da bude stalno u položaju blokirano a na glavicama sve skupa u zrak .:rolfer:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
a dobro to, razumio sam za nosenje, vucenje....
mozda nisam dobro vidio, odmah iza toplinga si napravio vertikalnu osovinicu, cemu sluzi ta osovinica? da u radu bude vucen, da ide linijom najmanjeg otpora kad skreces traktorom a ne da ga traktor zakrece?

ili da ga u transportu zakrenes pa da dodje sa strane traktora?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
a dobro to, razumio sam za nosenje, vucenje....
mozda nisam dobro vidio, odmah iza toplinga si napravio vertikalnu osovinicu, cemu sluzi ta osovinica? da u radu bude vucen, da ide linijom najmanjeg otpora kad skreces traktorom a ne da ga traktor zakrece?
Tako je

ili da ga u transportu zakrenes pa da dodje sa strane traktora?
to nikako
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
Ovaj pauk u orginalu ima rudo kao prikolica , za rudo se vuče u transportu i radu .
To i nije tak loše ali ima kotače 4' , to je tak jadno i klimavo da me strah to vuč po poljskom putu jer se hoče raskopati .
OVo sad služi da ga u transportu nosiš a u radnom vučeš za sobom .


Rekal sam da ga ne bude ..sva mi se čini da bude stalno u položaju blokirano a na glavicama sve skupa u zrak .:rolfer:
A onda si to mogel rješiti s nekoliko flahova :finga:
I odmah onda naruči nekoliko vertikalnih osovina za kotače. Pri nama je većina takvih završila na otpadu baš zbog toga kaj nisu imali zakretanje, a livade (bolje reći, komadići livada) idu u zavoj ili pak ga gazda ne digne u zavoju. Bilo bi šteta kad si se već toliko trudil.
Kad si već tak lijepo složil guskin vrat, onda ga i pogladi (počasti) s mehanizmom za centriranje, ko na svakom pravom Fahru. Tim više kaj je ovaj tvoj unikat ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Kad si već tak lijepo složil guskin vrat, onda ga i pogladi (počasti) s mehanizmom za centriranje, ko na svakom pravom Fahru. Tim više kaj je ovaj tvoj unikat ;)
To budem napravil na drugom ..samo kad prekopiram sistem:finga:
Baš danas gledam tipa ima isto tak malog samo kaj mu se ovi vanjski ne dižu gore nego se praklapaju unazad .
I isto ima "ukručenog" s flahovima.
Pratim ga on fino ulazi u zavoj ..zavoj od 90 ..kad treba 180 onda ga digne .
 

Najnoviji postovi

Na vrh