• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
u imaš volju.... ;) ;)
nemaš kaj IMT izgleda ko novi..a nije ti ni štorek loš..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
:drinkers::partyman::rolfer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Puknuti vidim da voliš ove traktore kaj su za staro željezo:rolfer: pa moram stavit slike susjedovih traktora...
Porsche 133


Uploaded with ImageShack.us

Farmall


Uploaded with ImageShack.us

A za ovo između tebe i Grofa ne znam šta da kažem :mad:
Ne znam šta je bilo između vas ali ovdje na forumu nismo da bi se svađali...:partyman:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Obojicu rado čitam i puno sam naučil od Vas.
Nije se teško naljutiti na nekog, treba biti velik u opraštanju. Zato, ZAKOPAJTE RATNE SEKIRE i primite se pametnijeg posla.:partyman:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
S obzirom da mi je "puka" film , trijezne glave i sjetnih misli napuštam ovaj forum .
Odluka je nagla i nadam se ona prava .
Želim se maknuti jer moja bahatost smeta ljudima a i forumu , ne želim si predbacivati da je moja nazoćnost kriva za bilo koga ili bilo kaj .
Izuzev nekih dobrih ljudi koje sam upoznao ja od ovog foruma nemam nikakve koristi .
Korist u užem kontekstu kojem prihodovi više od reputacije ili zahvale .
Korist u smislu intelektualnog napredovanja a ne matrijalom neznanju .
Ne kažem da nisam ništa od vas naućio , naprotiv ..željan sam znanja i moj porok -radoznalost će se morati namiriti na drugi naćin .
Svi koji misle da su vrijedni moje pažnje mogu mi se javiti na
E-mail dostavise@net.hr

Mogu se vratiti kad uvedete red na forum , spamanje , flodanje i sve ostale slobode javnog izražavanja svedete na kazne i banove .
Ne kažem da sam svetac , ima i discipliranijih i svaka im čast .
Moja je odluka jednim djelom prevagnula baš radi poštovanja prema njima .
Natucao sam skoro 3,5 hiljade postova .
Da sam pretpostavimo tih 3,5 hiljade minuta ( a potrošio sam duplo više vremena ) utrošio na ćitanje novina sad bi bio glavni analitićar u vladi .
Žalosno da administracija ne vidi i ne želi vidjeti vandalizam na forumu i da ga neće prekinuti .
Do nekih drugih vremena zbogom
bajbaj_6a06e.gif
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Nisam dugo na ovom forumu ali moram izraziti žaljenje što ovakvi članovi poput Puknutog napuštaju forum,član koji ima puno kvalitetnih postova u rukama. Potpuno se slažem da bi trebalo malo" pooštriti kućni red".
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Puknuti, ne ga srat, kam ideš...tu ti je mesto..
Nisam neki član sa dugogodišnjim iskustvom, ali eto da se prisjetim...
Kad sam se učlanio na ovaj forum, 1. odgovor na moj 1 post je bio od Puknutog.
Odgovor je bio, u stilu:"..da ne serem...". Odgovor koji bi me možda pokolebao za daljnji razgovor. No, kakav jesam, nisam to shvatio kao ništa lošeg i ne dobronamjernog. Kasnije smo se mnogo puta "sreli" u razgovorima i svakim sam slijedećim postom shvaćao da Puknuti nije baš tak gadan. Moram istaknuti da mi je taj čovjek bez ikakvog nagovaranja i naplate, poslao paljenje za moju pilu. Na kraju krajeva tek sam tad saznao tko je on u stvari...i ime i adersu. I to od osobe koja je jako pazila da se osobni podaci ne stavljaju bez veze na forum. Ne želim se nikome na ovome forumu pa niti tebi Puknuti gurati u guzicu, mislim da se to primjeti, al smatram da ovaj forum gubi jednu prepoznatljivost, ako odeš...No, još jednom napomijem, na tebi je da odlučiš.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Puknuti,ne vidim nikakav razlog ili sam ga propustil ili ga nemrem videti,da bi skužil tvoju reakciju.Koj bog te sad puknul?Na ovom forumu nas ima svakakvih,jako uvljedljivih,maje uvredljivih ali ima takvih koji uopće to nisu .Za tebe smatram da nisi uvredljiv,znam da voliš potpiknut,pa te ljudi ne svate baš dobronamjerno i onda oni izvrjeđaju tebe.Ma nisi ti loš,samo te treba skužit,neko prije,neko kasnije,neko nikako.Svatko ima svoje veselje.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
e jebi ga ,ne bu forum više zanimljiv ako odeš......:cry:
barem si ti bil onak,kak se veli,što na umu to na drumu.....
valjda znaš da je to za tebe najbolje,šta drugo da ti kažem nego pozdrav...


ma budeš se ti još predomislil.....:D
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kriza srednjih godina:D ga puca.

ja sam več rekel da je pukel ko kokica.

zoki kaj glumiš kam ideš,ne kužim u čem je problem.
xy puta nemam doslovno kaj pročitat da bi me zanimalo il da bi kaj naučil.
spam je na svakom forumu i pisanje svakakvih gluposti.
meni je obrisano ko zna kolko postova i još sam tu,ko zna možda bum kome kak pomogel il ko meni i od toga ne očekujem apsulutno ništa.

jedino me iznenadila ova izjava od tebe:Svi koji misle da su vrijedni moje pažnje mogu mi se javiti na.
iskreno prijatelju ti si daleko iznad tog,da daješ takve izjave.

a sad se ohladi i druži se s nama i dalje.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Puknuti, razmisli još jemput.
Veličina čoveka se vidi po tome koliko more oprostiti, prihvatiti drugačnejše od sebe.
Kad nekdo nekoga uvredi, to samo daje na znanje kakav je on sam, a niš novega ne pove o onom koga vređa.
Ja sam već mator, kasno sam se uključil u rad foruma, nisam nekaj posebno pridonesel, ali sam zahvaljujuči drugim članovima dosta navčil.I moram priznati da me ponekad živciraju preveliki hvalospevi pojedincov, ali uvek imam na umu da saki ima svoje veselje pa nek uživa u tom.
Pametan si, razmisli još jemput, jer ak ima i jedan član foruma koji želi da ostaneš, ostani radi njega, a one kaj te eventualno živciraju nemoj čitati.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
puki je dobar lik...:supz:
možda je trenutno baš puko...i pun mu je k.... svega
sad će da ga malo da po alkoholu...;)
pa eto njega nazad...da nas živcira...:rolfer:
živ bio...
pozdrav joe!:mrgreen:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Vecinu odgovora na pitanja koja sam imao sam dobijao od Puknutog, vjerovatno će ubuduće moja pitanja cekati, ili ih vise nece ni biti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
E moj Puknuti.

Ovo su tvoje riječi upučene meni (još dok sam bil mali) i nebum puno piskaral, nego bum samo rekel da mi je drago kaj smo se upoznali, družili i raspravljali na ovom forumu.


Biti dobar i pošten , hjeti pomoči nužno znaći da si kad tad nabijan na kolac .
Kao i svakodnevno u životu tako i na forumu postoji uspon , slava i pad .
Nakon ovoga razumijem ljude koji jednostavno "više nemaju vremena za forum" a ustvari otiđu dalje .
Na žalost tamo ih čeka isto
.Kaj se tiče muhaničara jedva čekam priliku da mu stisnem ruku , ovoga trena dio tema (u kojim je stručan) drži na 100- postotnom nivou , i hvala mu u moje ime ...ali tko sam ja , mene ionak boli ***** ...držim se pravila da ne prijeđem u slavu jer me čeka gadan pad .


I samo da znaš, puno toga sam pobral od tebe, puno puta si mi pomogel, ali ne kužim kaj se prelomilo u tebi.
Ako se ne vratiš, da se tu družimo, broj imaš i uvjek mi bu drago da se javiš ili navratiš kad si u prolazu.

Samo bi htel da pročitaš ove svoje riječi i da razmisliš o svemu.
Ako se ne čitamo, čujemo se i vidimo ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
S obzirom da mi je "puka" film , trijezne glave i sjetnih misli napuštam ovaj forum .
Odluka je nagla i nadam se ona prava .
Želim se maknuti jer moja bahatost smeta ljudima a i forumu , ne želim si predbacivati da je moja nazoćnost kriva za bilo koga ili bilo kaj .
Izuzev nekih dobrih ljudi koje sam upoznao ja od ovog foruma nemam nikakve koristi .
Korist u užem kontekstu kojem prihodovi više od reputacije ili zahvale .
Korist u smislu intelektualnog napredovanja a ne matrijalom neznanju .
Ne kažem da nisam ništa od vas naućio , naprotiv ..željan sam znanja i moj porok -radoznalost će se morati namiriti na drugi naćin .
Svi koji misle da su vrijedni moje pažnje mogu mi se javiti na
E-mail dostavise@net.hr

Mogu se vratiti kad uvedete red na forum , spamanje , flodanje i sve ostale slobode javnog izražavanja svedete na kazne i banove .
Ne kažem da sam svetac , ima i discipliranijih i svaka im čast .
Moja je odluka jednim djelom prevagnula baš radi poštovanja prema njima .
Natucao sam skoro 3,5 hiljade postova .
Da sam pretpostavimo tih 3,5 hiljade minuta ( a potrošio sam duplo više vremena ) utrošio na ćitanje novina sad bi bio glavni analitićar u vladi .
Žalosno da administracija ne vidi i ne želi vidjeti vandalizam na forumu i da ga neće prekinuti .
Do nekih drugih vremena zbogom
bajbaj_6a06e.gif

I kaj sad reći, na ove tvoje riječi?
Nikak da napišem nekaj, jer sam nadal da se zej..., k'o i uvijek.
Izgleda da je vrag zbilja uzel šalu.

Iskreno mi je žal, jer sam puno naučil od tebe, a ponajviše mi fali tvoj britki humor.

Ti najbolje znaš! Javiti se uvijek možeš (bez brige, sigurno te budem opet gnjavil :weedman:).
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Sada moram upoterbiti prepoznatljiv jezik i reći Puknuti daj ne seri,nego se vraćaj gde ti je mesto.Tvoj humor,sarkazam i znanje će nedostajati mnogima.
:cry:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Naj toga delati za ime Božje.Da treba na forumu reda,treba,al pa nemoj ti bežati.Ima nas kojima si pomogel,nekima više,nekima manje.Nisi ulizica i tak treba biti,a ako kome smeta kaj ga s pravom pošleš tam od kud je ispal nek se na tu adresu ide i tužit.A ti dalje i piši i prejdi bar 35000 postova!
Admini i moderatori: Dodijelite Puknutom šestu zvezdicu i denite ga za počasnog člana!Nek to bude bar nagrada kaj je čovek sve napravil na ovom forumu,a OFF THE RECORD : probajte bar ovaj forum dopelati v neki normalni red.Jer ima sve više članova koji forum ne koriste u korisne svrhe da to tak nazovem,a iz istog razloga nekih starih članova nema od kojih smo puno mogli naučiti.Između ostalog tu je i Puknuti.
A ako to niste u stanju,dajte ljudima koji imaju i znanja i volje,jer nije sramota ne znati,nego živjeti u neznanju.Sad sam ti Puknuti upropastil i ja malo temu i napisal koječega,al nebrem više ovo podnašati.I nemoj slučajno da si otišel!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Prijatelju sta te muci reci otvoreno, nisi mali da sutis i trpis i nisi ti tu od juce da bi tek tako otisao. Ovaj forum je i tebi i svima nama jedan veliki gušt na kraju krajeva na korist svima i zasto bi ga se odrekao? Ja nevidim razloga ako si ti ispravan i ne cinis lose stvari mislim na vrijedjanja i sl zasto sebi dozvolis da te drugi netko izbaci iz takta? Volio bi da zrelo promislis. Mislim da mene nitko nebi mogao toliko razje.... da vise ne dodjem na ove drage i korisne stranice. Ako je u pitanju nesto osobno pa zanemari lika ili ignoriraj. Covjece toliko si tu dugo i svakom si bio spreman pomoci a nemoj samo reci kako ti osobno na forumu nemas sta vise nauciti, uvijek ima nesto novo ako nis drugo raspravljamo o problemima...
Ako ti je slava udarila u glavu pa se bojis pada opet ti kazem to su gluposti, za mene nema predaje dok bije srce junacko.
Svi smo mi mnogo puta u zivotu mislili dici ruke od necega i odustati ali zapamti da nista nije gotovo dok NIJE GOTOVO a ovaj forum hvala Bogu nece bit gotov jos dugo!!:|
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
napuštam ovaj forum .

Uff, otisao puknuti:supris:
Previse sam citao kako si zivcirao TVjcima, i kudio TV, ali nemogu da kazem da mi je drago sta si napustio forum, dosta sam od tebi naucio i prikupio soveti, jednom gde nisam naisao na razumjevanje, ti si meni rekao "stari, ti si u pravo", zao vrati se, prenesi svoje znanje mladima kao meni...
Pozdrav:partyman:
 
Na vrh