• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Nema nam Puknutog, osjetno je da mehanika ima sve manje mjesta na ovom forumu ako se i pojavi to su teme za ciste amatere, a ozbilnija pitanja stoje bez odgovora sto nije bio slucaj dok je tu bio puknuti.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Nema nam Puknutog, osjetno je da mehanika ima sve manje mjesta na ovom forumu ako se i pojavi to su teme za ciste amatere, a ozbilnija pitanja stoje bez odgovora sto nije bio slucaj dok je tu bio puknuti.

primjetio sam da ti fali majstor za odgovore na tvoja hidraulična pitanja, ali kaj sad,jbga...
otišo čovjek, nadaj se da će se vratit..;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Lgj-xIAOxxQ[/YT]
 
B

Bagudina

Guest
Uf, umori se čitajuči ! čak sam i ženu natjerao da pročita post pa da mi pojasni, al opet nekužim.
Jedno mi je pao napamet jedan hit. akada se babo vrati...(opetcenasjebtsveumozak) !
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=u5Gn_z9dbr4&feature=related[/YT]

let the power be with you !
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Hvala ti Gospodine!Rekel ti bum iskreno kak sam i sam iskren,a i ti si!Konju jedan!Otišel si radi nečega bezveznog!Dobro da si se vrnul.Izgleda da se forum vraća v normalu!Da je još VTZ-a nagovoriti bilo bi super!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ali imam jednu debelu manu , manu da vjerujem ljudima dok me ne iznevjere ...na bilo koji naćin
A kad me iznevjere za mene više ne postoje , isto to oćekujem zauzvrat .

Sretan povratak na forum,isti smo što se ovog citata tiće što si napisao i zato sve najbolje želje:supz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Več par dana razmišljam dal da išta napišem o tvojem povratku ili ne :scratch

Kad se malo prisjetim tvoje radne sobe (koju sam poskrivečki ovjekovječil) možda i bolje da napišem dobro se vratio :finga:


 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
gosn puki ako ti padne na um da još jednom odeš sa foruma ja dolazim u Borsamo da te dovedem nazad,naravno plaćaš mi sav putni trošak i hranu.:drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
čisto sumnjam da postoji pivo na planeti zemlji koje bi tebi naškodilo :mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
ja trenutno prakticiram zlatni pan,jako sam njime zadovoljan,ima dobru boju i čvrstu pjenu....:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh