• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Punjac akumulatora ne radi?

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo pa googlaj akp ti je dosadno..opel s vskum pumpom ma sebi
 

Prilozi

  • 20230217_120524.jpg
    20230217_120524.jpg
    30 KB · Pregleda: 18
  • 20230217_120506.jpg
    20230217_120506.jpg
    33.4 KB · Pregleda: 18

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kakav grec da uzmem za ovaj punjač?
Kakvi je bil ili malo jači..

Dak si truda ispitaj ga s žaruljom kak je objasnil plus ..ako razmeš?

Riknula dioda...šmrx
 

Prilozi

  • 20230217_181200.jpg
    20230217_181200.jpg
    29.6 KB · Pregleda: 18

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,726
Evo pa googlaj akp ti je dosadno..opel s vskum pumpom ma sebi
Bil bi ti jako šokirani da ti ja sad povem kaj sam do sad delal. 🥂
Meni ti nebre biti dosadno, ja sam ti krivi "medij za to".

Kakav grec da uzmem za ovaj punjač?
Prvo - nikakav.
Drugo, ispitaj napokon elemente s kojima raspolažeš, trafo u praznom hodu, ispravnost gretza kojeg imaš, napiši rezultate ispitivanja i onda ti budem "ja prvi" dal "svoje konkretne upute", a pretpostavljam i ekipa drugih forumaša.
I da poslikaj toga tvojega vraga z nutra "da se sve jasno vidi" od A do Ž, može tak?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,726
@MUHA, evo odustal sam, iščem na mobu bezuspješno ono gdje si napisal, da ti ne valja dio na onom tvojem "predelanom" jakom punjaču akumulatora (ima na sredini prednje, komandne ploče uklopni sat, nutra njega rid releje, bijelu i žutu kontrolnu lampicu itd.), dio nekaj kao regulacioni trafo, tak sam ja onda skužil. To me muči od onda. Denes sam ti poslikal ovoga kaj sam dal unuku nek se igra. Ovaj nije za 220V, taj je za 42V.
Je tebi crkel takav toroidni, regulacioni auto transformator (moj sklepovani opisni naziv) ili ???
Sam bi to štel razmeti, kaj ti je tam nutra v punjaču točno crklo?
IMG_20230225_111411.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
Je tebi crkel takav toroidni, regulacioni auto transformator (moj sklepovani opisni naziv) ili ???
Sam bi to štel razmeti, kaj ti je tam nutra v punjaču točno crklo?
Tak nekak je to izgledalo samo kaj je umjesto onog kotačiča (kak je pri tebi) je bil neki limič koji je klizal po namotajima.
Nemam više toga pa nemogu poslikati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh