• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PZ BENT (Metagra) prikolice

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Gudovac, prikolice, pise na njima PZ BENT. Ima li tko kontakt i informacije: tko ih radi, prodaje, po kojoj cijeni, koja su misljenja sto se kvalitete tice? Samo sam protrcao, vec je bilo proslo 18 sati tako da nisam nista mogao saznati .. :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: Ostale prikolice

Smiljan kaže:
Gudovec, prikolice, pise na njima PZ BEMT. Ima li tko kontakt i informacije: tko ih radi, prodaje, po kojoj cijeni, koja su misljenja sto se kvalitete tice? Samo sam protrcao, vec je bilo proslo 18 sati tako da nisam nista mogao saznati .. :)
A kad si bil u Gudovcu?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: Ostale prikolice

Smiljan kaže:
U subotu. Obiteljski neobavezni izlet :)
Ja sam bil od 3-6...i mimoišli smo se.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Ostale prikolice

Smiljan kaže:
Gudovec, prikolice, pise na njima PZ BEMT. Ima li tko kontakt i informacije: tko ih radi, prodaje, po kojoj cijeni, koja su misljenja sto se kvalitete tice? Samo sam protrcao, vec je bilo proslo 18 sati tako da nisam nista mogao saznati .. :)

piše PZ BENT

to su biščanove prikolice iz slovinske kovačice
ima ih kod mene par, i ljudi su zadovoljni, što sigurno znam da je čovjek zadovoljan koji ima 5 tonku trostrani kiper jednoosovinku, i super mu radi

to je dva sela od mene proizvodnja, u selu gdje je dmatković, pa če on puno bolje reči o samoj izvedbi i kvaliteti jer em mu je blizo pa vidi šta radi, a i on je vozio te prikolice na sajam, pa ju je i u transportu isprobao, već puno puta

cjene evo kaj sam ja gladao je 8 tonka dvoosovinka trostrani kiper, dođe 55000kn +pdv

evo je na slici
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Ostale prikolice

korisnika dmatkovica nema :scratch
Jel' ima neki kontakt di se mogu dobiti informacije?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Ostale prikolice

Smiljan kaže:
korisnika dmatkovica nema :scratch
Jel' ima neki kontakt di se mogu dobiti informacije?

ima ga ima, dođe on često na forum, sam ga treba upecat kad je on line, slučajno ak nije spazio temu

on je jako blizo jer je iz istog sela, a ja sam dva sela dalje

dmatković zna sve iz prve ruke , a valjd i broj
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Ostale prikolice

Fala na trudu. Vec mi sveprisutni, NHF ;) , ZJ dostavio brojcek, a evo i fiksnog 043 461 160. Saznah ono sto me interesiralo pa da podjelim sa vama (2.5 tone, sanduk 2.5x1.5, zracne kocnice) 13.000kn plus PDV
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Re: Ostale prikolice

Evo mene sa zakašnjenjem :D

da stavim koju sliku od četvrtka kada smo vozili prikolice na sajam, vidim da broj znate, nemam šta reći za prikolice,
stranice za sve se kupuju na metre u austriji, osim što su ove obične na ovoj tandemki, to sami pigaju doma na prešama.
ova dvoosovinka gdje nema te naljepnice BENT, za takve se i dolje podvozija kupuju nova, mislim da negdje vani, a ove velike tandemke imaju obnovljeno podvozije od kamionskih prikolica,sređene kočnice i sve to, dok se za ove sve druge rade nova podvozija skroz od početka.

p9100116.jpg


p9100117.jpg


p9100118.jpg


p9100119.jpg


p9100124.jpg


p9100128.jpg


p9100126.jpg


p9100127.jpg


p9100130.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Ostale prikolice

izgledaju mi jako dobre prikolice, i jako prihvatljiva cijena :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Ostale prikolice

Smiljan kaže:
Fala na trudu. Vec mi sveprisutni, NHF ;) , ZJ dostavio brojcek, a evo i fiksnog 043 461 160. Saznah ono sto me interesiralo pa da podjelim sa vama (2.5 tone, sanduk 2.5x1.5, zracne kocnice) 13.000kn plus PDV

eto sad sve znaš

osim što mi neznamo kad bude aldomaš :?: :?: :?:

DMATKOVIĆ
al si uglanco agrotrona, tak ima i kod mene da dođeš , ima da se sjaji ko sunce :D

el prodo koju priklocu biščan :?:

čiji je ono new holland :?:
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Re: Ostale prikolice

A to sam se sa bratom dogovorio, da ga on zglanca i da nema veze sa štalom cijeli vikend :D
Doći ču ja nema frke :mrgreen: ja ču se makar onak usput provozat da me uvate pa da i ja budem malo na tv-u :D

NH je od mladog gazde, Darka,a u četvrtak sam tamo vozio sa tim NH silažu kod njega i onda popodne išao na sajam sa prikolicama,tak da nisam presjedao :D a sa dajcem mojim je bio brat, nas dva smo bili u transportu kovačica - gudovac :mrgreen:

mislim da je prodao valjda dvije ove najmanje jednoosovinke, a i za ove ostale su se ljudi kaže dosta raspitivali, tražili brojeve i to, a odmah je jučer dobio ponudu negdje iz bosne, neka trgovina traži 4 prikolice, ali bez novaca,kažu da če platit kad ih oni prodaju :lol: :lol:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Ostale prikolice

bogec kaže:
Smiljan kaže:
Fala na trudu. Vec mi sveprisutni, NHF ;) , ZJ dostavio brojcek, a evo i fiksnog 043 461 160. Saznah ono sto me interesiralo pa da podjelim sa vama (2.5 tone, sanduk 2.5x1.5, zracne kocnice) 13.000kn plus PDV

eto sad sve znaš

osim što mi neznamo kad bude aldomaš :?: :?: :?:
....
Ma ja se samo raspitujem ... sto je, trazim nesto jeftino ove sirine (150 do 160), ali ipak nesto duze. Nekako mi se 2.5 metra sanduka cini malo omalo za moj 539
 
D

David

Guest
Re: Ostale prikolice

Ej koliko bi došla ona prezadnja prikolica?????
To može vuć traktor od 200 ks ali samo po cesti :roll:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Lijepa prikolica a nije nesto ni skupa takva jedna bi i meni trebala!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hm...a jučer ih tražim po njuškalu i ni jedne takve male, a evo sad ti nađeš dvije, ali kod drugog gazde.
Nije mi jasno kaj on ima s tim prikolicama?
 
Na vrh