• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radionički priručnik

imt 577

Član
Tu od
14 Ruj 2010
Poruka
46
Pozdrav
Dali netko ima možda radionički priručnik za traktor john deere 3650, naravno u elektroničkom obliku?
U naprijed hvala!
Ako tema nije na pravom mjestu otvorena, neka je administratori prebace.
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Teško ces to naci a da neplatis ja sam isto tražio za JD4755 za motor pa nema nitko.Al sam nasao na jedno mjestu radionicke i sad imam kompletno sve.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
za 3650 sam pretražio na netu sve živo i za đabe nemoš ništa nać sve se masno plača ipak je to JD :weedman:
jedino pitat nekog koje radio u piku sa tim traktorima pa se možda nešta nabavi ili od nekog servisera posudit pa kopirat :madmana:
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
za 3650 sam pretražio na netu sve živo i za đabe nemoš ništa nać sve se masno plača ipak je to JD :weedman:
jedino pitat nekog koje radio u piku sa tim traktorima pa se možda nešta nabavi ili od nekog servisera posudit pa kopirat :madmana:

Teško da ces dobit i od njih jel nece da daju a znam dosta ljudi koji ih imaju koji su radili u piku itd.I na kraju sasvim slučajno sam dosao do radioničkih.A na internetu se nemoj ni trudit tražit nečeš sigurno naci za skinut a da se neplati itd,ustvari znas i sam....
 
Posljednje uređivanje:

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Zimus sam skinuo ovo (ne sve ) kako bi našao podatke za JD 7700.Ima sve od JD i radioničko i detaljna uputstva .Ovo je program koji je 30 dana na probu mada se i to rešava.Morate da ste dobri sa kompom i da se registrujete na ovaj ruski forum kako bi dobili torent fajl.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2181805
Ovo sam ja dobio kad sam instalirao program

Probajte.
 
M

mato10

Guest
Pozdrav
Dali netko ima možda radionički priručnik za traktor john deere 3650, naravno u elektroničkom obliku?
U naprijed hvala!
Ako tema nije na pravom mjestu otvorena, neka je administratori prebace.

pozdrav vidim da imas 36 50 i ja sam ga kupio prije par dana pa me zanima kako znati dali je prednja vuca ukljucena jer nereagira nikako na tipku gdje se pali a cinimi se da je ukljucena jer na betonu ostavlja plavi trag od prednjih guma
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
pregledaj osigurace i zice na elektroventilu trebala bi goriti zelena lampica . ako ostavlja crni trag znaci da je ukljucena
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pozdrav vidim da imas 36 50 i ja sam ga kupio prije par dana pa me zanima kako znati dali je prednja vuca ukljucena jer nereagira nikako na tipku gdje se pali a cinimi se da je ukljucena jer na betonu ostavlja plavi trag od prednjih guma

nemora značit da je prednja uključena ako ostavlja tragove na betonu :confused:
ali ovako ako nesvjetli kontrolka od prednje vuće kad pritisneš prekinać onda provjeri osigurače ili još jednostavnije sagneš se dolje ispod traktora i na kraj kardana imaš elektromagnet koji uključuje prednju i metni nanjega nešta metalno ako ostane zaljepito onda je isključena ako ga ne zaljepi onda radi ali kad ga teraš cestom 35-40kmh prednja mora zujit ako je uključena
 
Posljednje uređivanje:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Pozdrav
Dali netko ima možda radionički priručnik za traktor john deere 3650, naravno u elektroničkom obliku?
U naprijed hvala!
Ako tema nije na pravom mjestu otvorena, neka je administratori prebace.

Probaj ovde vidjeti ima li sta za tebe.

dpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt
 
M

mato10

Guest
hvala probat cu kad dođem sa posla a sto se tice traktora kupljen je u valpovu mozda si ga i vidjeo kod josipa on ima onu halu na obilaznici u valpovu.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
hvala probat cu kad dođem sa posla a sto se tice traktora kupljen je u valpovu mozda si ga i vidjeo kod josipa on ima onu halu na obilaznici u valpovu.

vidio sam ja onda 100% tog tvoga JD-a ima on više komada tamo u hali :weedman:
 
M

mato10

Guest
kad stisnem kvacilo promijeni mi zvuk jel znas mozda u cemu je problem jeli lamela pri kraju ili je nesto drugo u pitanju.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
kad stisnem kvacilo promijeni mi zvuk jel znas mozda u cemu je problem jeli lamela pri kraju ili je nesto drugo u pitanju.

nebi znao točno najbolje pitaj nekoga majstora , a kad je podopterečenjem i kad pustiš kvačilo normalo da motor mjenja zvuk :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh