• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radna svjetla

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Kolega ja znam razliku između tinjalice i LED ice, ne padam na trgovačke nazive.
Sada si napokon malo "napiknuo" problem, kakav je to prekidač, u kakvom je spoju, šte se bude dogodilo ako nije dobro spojen, a slika ne otkriva ništa.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Bude valjda vlasnik još nešto dopisao, razjasnio moje dileme...
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Na boku prekidača pise 12V. Na drugoj strani nema ništa razumljivo za spajanje. Budem poslijepodne poslikao.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Opet nisi napisao da li je tako "tvornički napravljen" ili je to netko ti ili drugi več slagao?!
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Opet nisi napisao da li je tako "tvornički napravljen" ili je to netko ti ili drugi več slagao?!
Tvornički je tako zalemljeno. Kupljeno u Vž neki dan.
 

Prilozi

  • IMG_1711.jpeg
    IMG_1711.jpeg
    36.3 KB · Pregleda: 21
  • IMG_1710.jpeg
    IMG_1710.jpeg
    51.2 KB · Pregleda: 21
  • IMG_1709.jpeg
    IMG_1709.jpeg
    55.3 KB · Pregleda: 21

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ti podatci su o prekidnoj moći te sklopke (6A/250V, 10A/125V)...znači da ima ugrađenu tinjalicu a ne LED i neće svijetliti na 12V=. Zato treći kontakt nije ni spojen.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Jučer konačno pospojio radno svjetlo i prekidač. Crvena žica od led lampe je spojena na plus, a crna na minus. U utikaču slobodni kontakt je spojen na plus, a onaj najbliže vrhu na minus. Lampa radi i ok svjetli. Također, svjetli prekidač kad je uključena lampa. Hvala svim na pomoći.
 

Najnoviji postovi

Na vrh