• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radna svjetla

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Možda nije prava tema,ali probat ću tu postavit pitanje
Da li neko zna 12 voltni relej pri kojem naponu isključuje?
Da pojednostavim pitanje
dakle ako pustiš svijetla da rade i padne akuumulator ispod 12 v da li će relej iskopčati svjetla ili će ispraznit aku do dna?
Treba mi za nešto drugo,ili postoji na e bayu ili negdje drugdje nekakav sklop koji bi mogao isključit potrošača pri padu napona ispod 12 vdc?
Ili nešto da si sam mogu podesit napon isključenja :icon_thumright:
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
To je LED,hladno svjetlo.Može se jedino smrznuti zemlja ispred mene :icon_lol::icon_lol:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ove male su 27w? Koliko perja i gdje?
LED je preporod, meni sad još fale takve dvije da mi svijetle lijevo i desno od traktora...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Jebo vas led i rad po noći, bolje da decu delate nego da zagadujete noč.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ove male su 27w? Koliko perja i gdje?
LED je preporod, meni sad još fale takve dvije da mi svijetle lijevo i desno od traktora...

Neznam točno,zaboravio sam "wattažu".Sve skupa oko 600 kuna sa popustom u trgo-agenciji.Sa tim da je bar 400 i neku kunu a male su manje od 100 kuna.Probao sam spojiti jednu da vidim razliku,nemogu ti opisati koliko se bolje vidi sve.I najbolja stvar je što mi kazaljka od voltmetra ne padne čim uključim svjetla.Bit će slike kad bude sve gotovo u temi belarus opća rasprava
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Muha,zato nam i trebaju svjetla.Da možemo švalerati po polju gdje nas naše žene nemogu vidjeti :icon_fU:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Za švaleraj treba dobar alat i vremena ,a svjetla eventualno radi ugođaja.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,629
Komu treba svjetlo za to...da je kak jako, nebu mu pomoglo :(giggle):
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ne kužite vi poantu,stvar je u tome da moderne cure vole led svjetla.I kad vide traktor na polju sa ledicama odmah dođu same.Možda bi bilo dobro opaliti jednu led traku ispod motora,kak stavljaju ovi mladi kuleri na aute pa se subotom vozaju po gradu navečer :(rofl):
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Moderne cure danas ne zanimaju traktore, polja a ni radna svjetla, više se lijepe na druge stvari...barem kod nas u Istri.
 

Najnoviji postovi

Na vrh