• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RADOVI NA FORUMU

R

Ratarko

Guest
Haha , lako se tebi smijati ali bile su ovce pasle ono žito gore :blackeye :shock:
Jedva ih se zaja riješio :mrgreen:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
eto kada se dijele mišljenja,,,meni je ovo pfuj, nepregledno, boja umara, bliješti sve, ne mogu skužit nove postove, nekjako nezgrapno, nepregledno, al smajli su zakon :supz: :madmana: :axe: :toimonster:
 
B

branko

Guest
da se i ja oglasim po ovim promjenama, sam izgled mi je ljepsi, blaga boja ne iritira oci, jedino mi fale neke stvari
- slabija uocljivost tema s neprocitanim postovima
- brzi odgovor
i ono sto mi nije odgovaralo ni na starom forumu je smjestaj ovog na vrhu stranice

Image2.jpg


, mislim da je bolje rjesenje na dnu stranice ili oboje.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Sve je ovo ok s plavom bojom itd, no zaja, mogao bi za razliku između pročitanih i nepročitanih postova staviti oznake crvene i plave boje, a ne samo nijansu drugačije plave ili sive boje jer je tako doyaya neuočljivo...
Mislim da nisam jedini sa tim mišljenjem. Inače, otkako si ovo sve promijenio cijeli forum je na običnoj modemskoj 56k vezi nešto sporiji, osobito popunjavanje lista recimo "view active topics"...
napravi nešto oko toga...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
TX75 kaže:
eto kada se dijele mišljenja,,,meni je ovo pfuj, nepregledno, boja umara, bliješti sve, ne mogu skužit nove postove, nekjako nezgrapno, nepregledno, al smajli su zakon :supz: :madmana: :axe: :toimonster:
Ovo nije zamišljeno kao diskusija o novom dizajnu već kao obavijest o radovima na forumu. Inače ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ako je ovo nepregledno, blještavo, nezgrapno, nepregledno i fuj onda imaš ozbiljnih problema sa ukusom ili očima.
Shvatio bi još da si rekao jednostavnim riječnikom da ti se ne sviđa, ali epiteti tipa fuj, nepregledno, nezgrapno, blještavo su u najmanju ruku nepristojni. ;)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
branko kaže:
da se i ja oglasim po ovim promjenama, sam izgled mi je ljepsi, blaga boja ne iritira oci, jedino mi fale neke stvari
- slabija uocljivost tema s neprocitanim postovima
- brzi odgovor
i ono sto mi nije odgovaralo ni na starom forumu je smjestaj ovog na vrhu stranice, mislim da je bolje rjesenje na dnu stranice ili oboje.

- Što se tiće uočljivosti tema ja tu ne vidim nikakvu razliku u odnosu na stari forum, daj mi objasni na šta misliš.
- Brzi odgovor će biti ubrzo instaliran, malo sam u gužvi, strpite se.
- Koja je toćno prednost da je taj link u dnu stranice, daj objasni jer ne razumijem.

zjockoo i alen28, meni sad forum radi brže nego prije. U svakom slučaju tu se neda šta napraviti. Homebox nije relevantan za procjene brzine jer brzina veze nevjerovatno kod njega varira, u zavisnosti od meteoroloških čimbenika. To ti govorim kao bivši vlasnik istog. ;)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Što se mene tiče ja bih ikonu ispred nepročitanih tema stavio crvene boje, a ispred poročitanih plave boje. Tako je definitivno uočljivije nego sad...
Probaj to napraviti kao što je bilo ranije, lakše je (brže) za snaći se. Ne vjerujem da to predstavlja tako značajan problem jer u krajnjoj liniji to mi je struka i znam da to možeš napraviti...
Hvala.
 
R

Ratarko

Guest
Kada već govorite o tim ikonama ispred svake teme zar one nisu jučer izgledale drugačije ?
Danas su kvadratne sa nekim crticama , možda malo ne maštovite ?

Osim toga meni je sve drugo po volji :D
Brži mi je forum nego prije .
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
branko kaže:
pa mislim da je ovo bilo uocljivije
od ovog kak je sad
nekak stvar komotnosti i logike, otvoris stranicu i skrolas je odozgora prema dolje i otvaras si teme (u novom tabu npr.) koje te zanimaju a imaju nove poste dodjes do kraja stranice i kliknes oznaci teme kao procitane, kuzis posto u 9x posto slucaj ides odozgora prema dolje onda ti je logicnije da ti je to na kraju ispod prozora s temama, mislim nije bad da je tu gdje je ali po meni je ovak logicnije. no hard feelings moral sam i ja nekaj skomentirati nisam mislil nist ovakvog :axe: .

Neznam...možda ja ne vidim dobro(ili možda vidim predobro) ali ja tu ne vidim razliku, dapaće, tvrdim da je sada kontrast između pročitanog i nepročitanog(mislim na ikone) veći. Čak ti mogu to i argumentirati histiogramom boja/kontrasta. Al evo, dobili ste crvene ikone za nepročitano.
Što se tiće ovog linka, nemam ništa protiv da stavim i dole taj link, samo me je interesiralo zašto jer nisam kužio prednosti tog položaja. Smatraj to riješenim. ;)
 
M

matija

Guest
Ratarko kaže:
Kada već govorite o tim ikonama ispred svake teme zar one nisu jučer izgledale drugačije ?
misliš na one traktorčiće?meni su bili super.šteta što su maknuti
 
R

Ratarko

Guest
Eto vidiš da nisam sanjao :blackeye ... traktorići su bili a ne ove žaluzine :lol:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
matija kaže:
misliš na one traktorčiće?meni su bili super.šteta što su maknuti

Bit će ponovo, malo su bile mutne slikice, zato sam maknuo, kad uhvatim vremena moram pronaći neke ikone traktora pa cu to vratiti, da bude tematski blisko. ;)
 
B

branko

Guest
zaja kaže:
Što se tiće ovog linka, nemam ništa protiv da stavim i dole taj link, samo me je interesiralo zašto jer nisam kužio prednosti tog položaja. Smatraj to riješenim. ;)


:heart: :partyman:
 
Z

zrine892

Guest
bit ce batina....nemogu poruku ostaviti na vikalici.... :x :x :x :x :x
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
branko kaže:
ali ovdje je jos uvijek isto

Nije, pobriši cash u browseru, ako koristiš IE pritisni CTRL + F5.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
i meni brže radi za razliku od "staroga"(adsl)

@zaja...čekaj jer nema svatko pravo na svoje mišljenje? :scratch
prelazak sa "mirne smeđe" na "plavu" boju,,i prva reakcija je bila baš ono šta sam napisao.. :blackeye
ako je to tebe uvrijedilo.. onda sorry popij nešto :partyman: ;)
a o tuđem ukusu se neraspravlja ili sam i to sanjao :scratch :axe: ;)

P.S...nove teme su sada uočljivije nego prije 8) ... :finga:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
TX75 kaže:
i meni brže radi za razliku od "staroga"(adsl)

@zaja...čekaj jer nema svatko pravo na svoje mišljenje? :scratch
prelazak sa "mirne smeđe" na "plavu" boju,,i prva reakcija je bila baš ono šta sam napisao.. :blackeye
ako je to tebe uvrijedilo.. onda sorry popij nešto :partyman: ;)
a o tuđem ukusu se neraspravlja ili sam i to sanjao :scratch :axe: ;)

P.S...nove teme su sada uočljivije nego prije 8) ... :finga:

Pa naravno da imaš pravo na mišljenje, al kad se koriste epiteti tipa "fuj" onda si već u nekim drugim vodama....čak i kad bi to bila istina, a nije. Nekolicina njih je napisala konstruktivne predloge i gotovo sve sam prihvatio ako je imalo neke argumente. U tvom postu nisam primjetio ništa konstruktivnog. ;)
p.s. nisam se uvrijedio :)

I na kraju....SRETAN ROĐENDAN! :gitarist:
 
Na vrh