• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RADOVI NA FORUMU

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
zaja kaže:
ZJ kaže:
zaja kaže:
I kaj je s ovim prugama na plavoj podlozi? Bi se tu dalo kaj napraviti? Radi pruga mi titra ekran pred očima, bi li ih probal maknuti na recimo jedan dan?
Hvala :D
Ne, nemožemo mijenjat pozadinu po željama pojedinih članova foruma, moraš promijenit monitor ili povečati brzinu osvježavanja(refresh rate) ako ti titra slika, evo ja imam dva kompa upaljena, jedan linux i jedan xp, i nema titranja...mislim, moraš nekako argumentirat jer mi se ta priča o titranju čini malo smiješna...snimi nekakv screenshot ili filmić da to vidim. :supz:

Problem je u očima ili LCD monitoru na laptopu: pruge bježe gore dolje, pa mi je zamorno gledati. Zato sam ti predložil da ostane samo takva plava podloga, samo bez pruga. Nemogu povećati refresh rate.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
zrine892 kaže:
pa na vikalici.
Ne vidim koji problem bi trebao imati sa vikalicom, osim ako nemaš neke egzotične postavke browsera ili isključeno izvršavanje javascripti.


zrine892 kaže:
..i da ovaj novi forum previse mi šteka...
To mi se sviđa, argumentirana kritika. :roll: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
There has been a JavaScript error. Error: document.getElementById("bericht") has no properties Linija: 76 Datoteka: Obrisan neispravan link.

sta bi to trebalo znaciti...i dok je bio onaj stari forum bez brige sam mogao ostaviti poruku...i imam JAVU....
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
zrine892 kaže:
There has been a JavaScript error. Error: document.getElementById("bericht") has no properties Linija: 76 Datoteka: Obrisan neispravan link.

sta bi to trebalo znaciti...i dok je bio onaj stari forum bez brige sam mogao ostaviti poruku...i imam JAVU....

To znači da još uvijek nisi ispraznio cash svog preglednika, ako koristiš IE pritisni ctrl+f5, dok si na forumu ili vikalici.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
ZJ kaže:
Problem je u očima ili LCD monitoru na laptopu: pruge bježe gore dolje, pa mi je zamorno gledati. Zato sam ti predložil da ostane samo takva plava podloga, samo bez pruga. Nemogu povećati refresh rate.

Ako koristiš Firefox instaliraj ovaj dodatak, možeš mijenjati background kako ti se sviđa:
Obrisan neispravan link.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Evo za sve one kojima je plava pozadina bila šaka u oko, promijenio sam u "za oko ugodniju"....naravno sad ćekam one koji bi rađe plavu ili neku treću. :madmana:
 
R

Ratarko

Guest
Meni to nije smetalo , imam zvijer monitor i ništa mi ne titra na njemu :mrgreen: ali držim te za ono obećanje da ćeš nam vratiti ikone traktorića ispred tema 8)

Sve u svemu sada mi forum radi za 5 .
Ne vidim trenutno nikakvu grešku na koju bi mogao uprijeti prstom da se ispravi .
Čestitam adminu zaja na trudu i svima ostalima koji su sudjelovali u apdejtanju foruma ( ako ih ima ) !!!
 
B

branko

Guest
zaja kaže:
Evo za sve one kojima je plava pozadina bila šaka u oko, promijenio sam u "za oko ugodniju"....naravno sad ćekam one koji bi rađe plavu ili neku treću. :madmana:
meni je prije bilo bolje, ili mozda da si stavio crvenu s ruzicastim cvjeticima, ili jos bolje zelenu s tratincicama :supz: :supz: zanemari ovaj post ovo je sve samo sala mala , meni je sad super a bilo mi je i prije imas tubica ili pana ili carlsberga :partyman: SVE PET , svaka ti dala
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
branko kaže:
meni je prije bilo bolje, ili mozda da si stavio crvenu s ruzicastim cvjeticima, ili jos bolje zelenu s tratincicama :supz: :supz:
:prayer:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
:lol: :lol:
dobro je kada se navikne...
zaja sve 5..
povlačim svoje "nepristojne" komentare

p.s. :toimonster: - kako bolestan smajli :mrgreen: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
e zaja....jel bi mogao napraviti na vikalici recimo poput trenutano korisnika recimo na vikalici...kao sto ima i u temama...?Online

Trenutno korisnika/ca: zrine892 i 1 gost.

tako samo da piše u vikalici...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Čugi kaže:
Sve je ok, samo šta bi sa onim za nove postove?

Majstore Administatore svaka ti čast! Sad je puno bolje. BTW onaj add on mi nije baš pomogel (ili ga nisam pravilno podesil).

Ovo za nove postove stoji i dalje. Eto ti ideja kaj mislim da bi trebalo (naravno ak je izvedivo):
Obrisan neispravan link.

Znači, da je ovo zaokruženo prisutno uvijek, kao kaj su i "Tvoji postovi".
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
swizach kaže:
jel mi može tko reći dije vikalica??

Maknuo sam jer nije bilo interesa, a opterečuje sistem bespotrebno.
 
A

Alen

Guest
zaja kaže:
swizach kaže:
jel mi može tko reći dije vikalica??

Maknuo sam jer nije bilo interesa, a opterečuje sistem bespotrebno.

Tako funkcionira demokratska država... Nešto imaš a sutra nemaš....bez obzira dali če netko nekada koristiti.
Kao i naši ministri " Ja sam odlučio a vi se pokorite mojim odlukama".
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
slusaj da tebe nije bilo i tvog demokratskog ponašanja na ovom forumu vjerojatno nebi bilo ovak kak sada je,,,i ti samo šuti provokatoru jedan
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ZAJA

Kad smo kod radova, vidim da su i smajliji promijenili oblik. :D
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
mario kaže:
ZAJA

Kad smo kod radova, vidim da su i smajliji promijenili oblik. :D

Neznam, obnovio sam forum softwer na zadnju verziju phpBB-a i maknuo vikalicu jer je bila bazirana na nekoj beta verziji chata i stvarala je probleme na serveru , konkretno izazivala je bezrazložno opterećenje mysql baze.
Smajliji nisu dirani, kaj ima neke razlike?
 

Najnoviji postovi

Na vrh