• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RADOVI NA FORUMU

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nisu više okrugli
nego su ovakvi :twisted: :roll: :oops: :mrgreen:

a prije su svi bili ovakvi ;) :blackeye :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ajd malo ako ima neko vremena neka nam obogati kolekciju avatara
bas ih ima malo
 
B

Bobo

Guest
Stavi neki svoj... Kao sto ja imam IMT znak, stavi i ti sebi nekog rusa, sta ti ja znam...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
A jel ona opcija kraj TVOJI POSTOVI više neradi? KOd mene toga nema :scratch
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Bobo kaže:
Stavi neki svoj... Kao sto ja imam IMT znak, stavi i ti sebi nekog rusa, sta ti ja znam...

ma stavio bi ja kada bi imao net kuci ali posto koristim iz kluba imam ogranicenja pristupa racunaru

nemozem da je "prekrojim" na velicinu to me ebe
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Eto ja sma stavio svog ursusa, promjenio bi neki a neda mi se, imam dobru sliku svoga a neda mi se smanjivat ju i stavljat


I samo da ti kažem. Ja ti imam neki internet, to lokalna mreža, gradište je nešta kupilo valda o t-com-a i sad imamo bežičnu mreži, GRWIRELESS. Ja sam morao kupit karticu, antenicu, stavit ju na krov i kabal(spojit karicu i antenu), to je izašlo oko 500 kuna, taj priljučak, i onda kad sam stavio antenu, dečki su došli, sredili na kompu tamo neke brojeve, nemam pijma šta i ja imam internet. To nema nikakve veze sa telefonom. i to mi je tako. I ja mjesečno plačam 50 kuna i skidam, uploadam šta oču i uvjek platim 50 kuna. A moram i godišnje platit 150 kn za članarinu. Ali brzina je meni dobra, jeste da nekad bude malo sporiji, kaka bude dosta korisnika ali to najviše nedjeljom i tako, ali evo sad mi je internet stvarno dobar.
 

Najnoviji postovi

Na vrh