• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Pa amateri smo naravno. Nije ovaj foruma samo za profesionalce sa Zetorima. I pišemo kao amateri .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Menebi bilo sramota napisati da je ursus 335 najbolji za šumu ma nema lkt 80 je nula za njega.
Svakakvih gluposti čuješ ovdje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Mi smo pricali od imt 533 ursusu 335 i vladimircu t25 i niko nije rekao da nema boljih ali u toj kategoriji je ursus najbolji

Ako traktor onda Zetor!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
To stoji, a mogu reći i da bez prve vuče ide malo bolje od 539 na kojem sam imao Goodyear gume. Sa uključenom prednjom vučom ide što kod nas kažu uz masnu banderu.



A svaki je dobar čim ne traži komsiju da doveze drva i te neke poslove, odnosno da se ne plaća.

Tino kada nešto probas onda to komentarises, a što se i samog IMT tice imam puno više iskustva od tebe.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
A jesi uzeo primjere i jedan i drugi sila.Ne znaš koji je gori za šumu.Mali IMT ne želim opće da komentiram a Vladimirec se imal prilike pokazati koristan za šumske poslove skoro kak da ideš sa "stojadinom" u šumu.Po šumi treba traktor biti agilan,lagan i dupljak.Bog u svojoj klasi a to je Univerzal imao sam prilike viditi kaj taj traktor more i od kud je taj izvlačio trupce:icon_pray:Nije dosta uzeti pravac i speljati u brijeg.Probaj sa Vladimircom u rikverc nekaj napraviti.Taj nemre sam sebe pomaknuti sa mjesta.Vizualiziraj da imaš traktor bez rikverca,tak funkcionira Vladimirec i za mene nije traktor za šumu niti malo.Toliko o Vladimircima i šumi,bio probao i nisam zadovoljan niti malo.Samo nemojte lagati i zmišljati priče nije lijepo.Ima tu i neiskusnih ljudi koji čitaju pa bi mogli vjerovati u neke mitove.Vladimirec vam je za šumu di je dobar put,di se moreš negdi polukružno okrenutii i za otpeljati metar i pol do dva metra drva.A ravnice ne uzimam za nikakav primjer jer tam je svaki traktor dobar i more potegnuti prikolicu drva ili kakav trupac.Lijep pozdrav:icon_pidu:

Točno, u svojoj klasi od nekih 40 do 65ks, univerzal je apsolutni vladar u šumi.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Točno, u svojoj klasi od nekih 40 do 65ks, univerzal je apsolutni vladar u šumi.
A fiat, nitko ne spominje fiat? Čovjek od kojeg znamo povremeno uzeti drva veli da samo fiate tjera i da su vrh za poslove u šumi.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Tako je uni je fiatovo nepoderivo dijete :icon_pray: , a kaj se ovih usporedba tiče imt ursus i vladek , poštujem svaki traktor i svaki od tih je ok traktor , isto tak smatram da za šumu je potrebna težina i sama masa traktora da što bolje povuće , ljepše mi je uvjek videti ursusa ili vladeka ... kak idu tok tok tok al i povuću .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
I meni je jako ljepo vidit kako se usrani pati dok dimi ko parnjača.
U svako brdo stane jer nema snage .
Jako odličan za šumu .
Taj traktor neznam zašto bi bio odličan more poslužit u šumi pošto je jeftin .
Uništiti ga i na kraju baciti
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Mali u šumi nije bitna snaga več umjerenost par godina sem zimske mjesece izvlačil trupce , traktore smo ostavljali u šumi i u jutro donosili gorivo samo je jedna marka traktora palila na -15 i zahvala tim starcima 3511 s . Danas smo prisiljeni (mali ljudi) voziti to kaj imamo i svaki traktor je dobar za šumu sukladno svojim mogučnostima i vještini osobe za volanom .
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Ili jedan zeleni jelen [emoji6]

Ako traktor onda Zetor!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh