• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Ajde malo smirite se , već počinjete da spamate a to čitaoci baš i ne vole. A ni ja da vam iskreno kažem , eno vam poljoobirtije pa izvol'te.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Pa bilo bi dosta , jer ovo dok čitam da u svako brdo stane , nema snage , traktor je smeće i ostalo...nema smisala više raspravljati , malo je več to i pre smiješno .
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Naradio sam se ja dosta pu šumi pa u pravom terenu ti traktori nemaju što raditi.
Jedva po 70 konja izlaze a negdje ni oni .
Samo šumski .
To što ide po ravnom to je ništa.
Jednostavno bezveze neki ljudi dižu i iznose gluposti.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Svakome se ovdje dogodi da ponekad iznese glupost, ali zato ne treba činjenice prihvaćati kao glupost.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Svakome se ovdje dogodi da ponekad iznese glupost, ali zato ne treba činjenice prihvaćati kao glupost.

A isto tako ne treba ni nekim spletkama izvlačiti tu glupost od drugih.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
Ja cjelu ovu godinu muku mučim sa blatom 2 traktora od 100ks vuku jedan drugog i opet moram ponekad zvati kolegu sa vitlom da nas izvuče.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Tomo izađe tamo gde drugi nemaju šanse.:icon_rofl:

Tomo je kralj, ako prije njega po mokrom nisu prošli veći traktori. Onda se nasuče i kraj priče. :icon_hang:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Imam samo jedan poljoprivredni traktor i to iskljucivo za potrebe svoga kucanstva,to je IMT 577DV,uzeo sam ga pod račun sticajem okolnosti.Koliko meni treba i previše za poljoprivredu,a isto tako jednom upregnut u šumi,uz timbere pa kad bi tako išao u tako glupe usporedbe nevrjedi natočene nafte u rezervar,isto tako lkt 80 s 81 turbo nema šta radit i tako dalje,a sve su to usporedbe fićo sa mercedesom.
 

maestro91

Član
Tu od
9 Pro 2014
Poruka
48
Danas sam malo planinaril po Ivanščici i borme je lepe komade vjetar prevrnul.

20160324_0932281_zpsyiml1kb4.jpg


20160324_1026491_zpsusgmyxdf.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Dečki, spojite ugodno s korisnim. Raskrčite put tak da odmah imate i ta drva da bi došli do ovih.:icon_fU:
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Maestro91 di je to u Ivanščici možda "Vuglovečka steza" ili "Škarić" ? Jako mi je poznato to mijesto . Od kud si ti inače ?
 

maestro91

Član
Tu od
9 Pro 2014
Poruka
48
Da nalazi se ispod Vuglovečke steze, na putu malo iznad izvora (Kopanje). Inače sam iz Vinipotoka (gornji). Poznam tvog starog. Lani sam pomagal tečeku kad mu je on vitlal drva iz Šumecov sa zetorom.
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Aha tak sam si i mislil da je to tu gore po onom putu se ide za skalavke kaj ne ?
Inače tu bukvu treba moj stari raspiliti i otpeljati kupcu neki Kuharić...
 

Najnoviji postovi

Na vrh