• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja ne velim da su pijanci svi nego da si vole malo uzeti maksuzije ili pelina da ih grije,a to kaj neki vole pretjerati to bu na njihovoj duši.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ondak vi , jel držite da su nesmotrene prosudbe i čini ovdje od nekih srazlogom pravim uzroka antifriza ?

to bi značilo da logirnjam samim trebalo bi potegnuti na alkotest , haha
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
Alkohol nemože biti izgovor ili opravdanje , bar kod mene ne.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Ja ne velim da su pijanci svi nego da si vole malo uzeti maksuzije ili pelina da ih grije,a to kaj neki vole pretjerati to bu na njihovoj duši.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

Ko voli neka voli ali ne na radnom mjestu i ne za vrijeme radnog vremena,ne ulazim u privatan život nikoga i u ničije slobodno vrjeme,ali na radnom mjestu je alkohol strogo zabranjen svima kako sjekaču tako traktoristi,vozaču kamiona,a i pomoćnom radniku.Na to nemam toleranciju ni 1%.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ko voli neka voli ali ne na radnom mjestu i ne za vrijeme radnog vremena,ne ulazim u privatan život nikoga i u ničije slobodno vrjeme,ali na radnom mjestu je alkohol strogo zabranjen svima kako sjekaču tako traktoristi,vozaču kamiona,a i pomoćnom radniku.Na to nemam toleranciju ni 1%.

I opet sve zlo ovoga svijeta na leđa malog i ne zaštičenog čovjeka.
A gazda je .... gazda :icon_wink:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Je gazda je gazda,a kad se nekakvo sranje dogodi jer se neko nalizao rakije pa neka gazda odgovara jer je se pije na radnom mjestu,e neće ići.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Lako je zezati gazdu ali treba biti gazda kad treba radnicima pustiti plaču i doprinose a nisu sjela potraživanja :mur:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
evo jednog punog antifriza :icon_super:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=tia72znw3WA&feature=youtu.be[/YT]
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Možda ne spada u ovu temu, ali nisam pronašel prikladnije.

Prekjučer popodne, dok nije bilo jačeg vjetra sam oboril staru vrbu na livadi.
Jučer je slijedila obrada i doprema doma jednog dijela.



Prvi komad pri panju


Probal sam sjekirom za kalanje raskoliti prije utovara, ali drvo je gnjecavo i uopće ne puca. Samo se deformira oko sjekire i poslije sam sjekiru jedva izvadil.
Kad bu to najbolje kalati sjekirom?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pospremi na suho da ne istrune i dok posuši kalaj, malo bude bolje ali ne jako jer nema ravne žile nego pofrkane pa bu isto zezancija raskoliti.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
To se fino na šnite poreže i pokala. I o tome smo već raspravljali, ka ne !?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Kak misliš na šnite. Sad su šnite duge (debele) 30 cm. Pa ne bum valjda pilil na 15 cm. Rajši bum za njih našel mesto pod krovom i počekal par mjeseci. Ovi sitniji komadi se buju valjda modli sad kalati, njih nisam probal.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Pa baš tak. Na šnite debele 15-ak cm. To prekoliš na komade koji stanu u peć i to je to. Tak ja sa kvrgama radim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh