• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,640
mam bum napisal na tri batine "carina" i to bum spremil kad dođu s nalogom da im dam...:(giggle):

...nemoš udrit s orudaljem za policiju na carinu...i obrnuto!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
@bhorv, može mene carina za tarzane povuć, tak dugo dok mi računica štima i ne prodajem drva nemogu mi ništa.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,483
Borbe sa starom tresnjom
2605f091e653484102f20a999381f0d9.jpg
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Hajd kad se vec radi o tresnji da pitam suse li se kod vas u Hrvatskoj ove divlje tresnje? Kod nas je katastrofa.
 
Posljednje uređivanje:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Za trešnje nisam primjetio, čak bi rekao da ne, ali kesten se suši abnormalno .
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,640
trešnja ne, ali grab, hrast, jasen (brest je već izumro) i naravno kesten u mojim šumama lagance odlaze, a preuzima lipa i bukva...(lipa u nizini, bukva na bregima).
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Kod mene je hrast i grab u dobroj kondiciji, nema susenja, jasen po neki, kestena nemam.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,483
Zakaj si ju srušil,posušila se ili?
Osusila se, a deblo je zdravo.
A i stara je. Pri panju je sigurno 70cm debela.
Nisam primjetio da se suse, ima tih starih tresanja dosta, vecina ih se drzi.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
Mozda ga je mraz ubio prosle god, kod nas ih se tako par posusilo, al zanimljivo samo stariji.
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Šalji to odmah na stranice hrvatskih šuma kad šefovi to vide radnici su naj.........li. ode im norma k vragu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Nista specijalno, ovo je mogao uradit i sa ona dva klina. Ovo je obarano blizu nekih objekata pa iz straha da ne bi otislo stablo na objekte stavljana dizalica. U sumi nema potrebe ama bas nikakve za ovim.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Vosak ništa ne znači za granotoča, ne ulazi uvijek odozgo, hoće i bočno uć i kako naziv kaže kroz granu. Slobodno režeš ovo što je suho tj. poželjno je rezat sve dok ne dođeš do zdravog. Jel bilo zdravo drvo na rezu, sredina?
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Trebale bi biti jer Hrvatske šume imaju jedan cjenik

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh