• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Malo skupljanja poslije obračuna, plaćeno je već doma. To mi je nekak najslađe.
 

Prilozi

  • 20170410_121619.jpg
    20170410_121619.jpg
    81 KB · Pregleda: 100

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ima li snage,,jel bilo kvarova

Ima i snage i volje za radom. Mislim da u toj klasi ima najveći broj okretaja na full gasu !? 13500 u min. Možda se varam !?
Kvarova do sada nije bilo nikakvih.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ima i snage i volje za radom. Mislim da u toj klasi ima najveći broj okretaja na full gasu !? 13500 u min. Možda se varam !?
Kvarova do sada nije bilo nikakvih.
I moli boga da se ne pokvari, vele da su skupi dijelovi za oleo ko suho zlato.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Velečasni kaj ne vidiš da je ova zadnja umjetnička. Umjetnost je to! :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti zakaj u šumi mora biti vatra ? Ti ga voliš kuriti ponekad i bez vatre :(giggle):.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobra je Lumia :)

Ova zadnja je bila pred sumrak, a ispala je tak kak je ispala.

Ovo za sunce naravno da znam ;)


Vatre bude tam u 12. mjesecu :p
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
I moli boga da se ne pokvari, vele da su skupi dijelovi za oleo ko suho zlato.

Ak se bu tak grdo pokvarila da bu neisplativa za popravak, mjenjam marku. Ne zato kaj ova nije dobra nego zato kaj sam nabrijan na Husqvarnu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zwer i ja tak radim izmjerim visinu za dva komada i tu odrežem poslije odrežem ta dva komada i imam ravan panj a nemoram se sagnuti dok rušim (godine i lijenost)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Ok, u nekim slučajevima je tako i kod mene al ne kužim ljude koji to tako ostave?

Ja bi išao za njima i samo to čistio :D
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja ne ostavim več zezam prave sjekače kak imam ravniji panj od njih no nisam im ni do koljena ali mi je lijepo zezat profiče .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti zakaj u šumi mora biti vatra ? Ti ga voliš kuriti ponekad i bez vatre :(giggle):.

da otjera komarce , da spališ svo smeče koje si donesel i planiraš ostaviti , da podgriješ špek ili jeger , da te ne napadaju vukovi itd.
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Je trebam nekaj i sebi ostaviti za zimu, nemrem sve baš prodat. Prodali su se dva veća hrasta i jedan jasen još početkom godine. Ovo ostale ide sve za drva, nisu ovo baš neki primjeri za prodat, dosta grbavi i hrast je u sredini crni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh