• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,270
Jel znaš cijene tehničke bukve?
Trenutno na licitacijama HŠ dizu se cijene cca 30 tak % na osnovnu cijenu a cijena je cca 300 kn III klase do 550 kn I klase pa gore postotak i trenutno dosta zanimljiva cijena, a cetinjace jela smreka 100 % gore!!!
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,840
Već dugo nisam videl tak veliki jasen sa zdravim srcem. Jel kod vas oče povući pijeska?
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,659
Što se jasena tiče nisam ni ja skoro obarao tak velikog, a inače što se srca tiče po šumi su uglavnom zdravi, najviše stradavaju ovi po livadama koji se orezuju pa od gore dobije vodu i srce mu istrune. Ovo sa pijeskom ne razumijem, kako povuče pijesak?

@Tommy ja sam ih samo oborio, gazda veli da idu u ogrijev
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Pa za ta dva trupca moze dobiti barem 5000 kn ovak na oko kolko vidim… I još mu ostane 5-6m drva na granju
 

Najnoviji postovi

Na vrh