• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja si danas navinul vekericu u 5 da od jutra idem pilit drva kaj mi ostalo, al nažalost nisam čul kad je zvonila 😄😀
I kaj sad sad neznam ak bum ovo danas stignul spiliti, jer se nisam zbudil rano, neznam kaj napravit, da sve odgodim ili da idem pilit.
Manje više gacija sve. Al drugi put bum vekericu del u neku zdelu da ju bolje čujem. 😉



 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Ja si danas navinul vekericu u 5 da od jutra idem pilit drva kaj mi ostalo, al nažalost nisam čul kad je zvonila 😄😀
I kaj sad sad neznam ak bum ovo danas stignul spiliti, jer se nisam zbudil rano, neznam kaj napravit, da sve odgodim ili da idem pilit.
Manje više gacija sve. Al drugi put bum vekericu del u neku zdelu da ju bolje čujem. 😉



Dok pripovedaš si mogao već to riješiti. 😁😝
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Kod nas za takvu kamaru svežu cuku i on zubi za dva dana napravi iverje za potpalu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Forum nije zatrpan, 4 slike i maximalno možeš staviti, ovo je vanjska pohrana, nažalost samo 20 slika stane u post, bilo bi dobro da stabe barem 200,slike su najzanimljivije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh