• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Skalana i na kratko su biznis, to ni u paleti nemreš zmeriti 🤭

Ja sam kupil prije par dana bukva grab 40 metara cjepanice po 350 doma na dvor.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,536
Tak i ja prodajem. Pa ja se trudim biti korektan… Covjeka mores jedamput zaje…
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa nekak mi se to puno posla vidi a malo penez, evo sad mi veli sused kaj ima piceriju on kupi 5 metri za 2400 kuna. Suha drva skalana na 25 do 30 cm.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa to velim, zmučil se bum puno a teško je to naplatiti. 😳
Neznam kakvu bi cijenu ponudil, i ono kaje najbitnije rok isporuke. Ima stim dost posla.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,165
Da, imam neki upit za 15 metri, stim kaj ja nemrem napraviti metrice, nego samo furčeke, al kak to zmerit?
spliš furčeke i onda olovku i papir v ruke i računica
Volumen valjka=r kvadrat X pi X d -tak dobiš volumen jednog furčeka. Dok to izračunaš za sve furčeke onda to zbrojiš i to ti je to. Jednostavno kaj grah. Malo duže potraje, ali je točno 100%. ;)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Danas je taman vrijeme za drva spremati, teren suh, sunčano i ovdje gdje sam spremio drva malo hlada.
Nije nešto baš puno toga za nakrcati, ali j e prikolica prevelika.:oops:
IMG_20211002_131646[1].jpg
Ma nisam je ni nakrcao kako spada, ali nije više bilo spremljeno. Ali ovo sad ide doma a nastavak slijedi neki drugi dan.🥵
Ništa bez Husky.🤘


IMG_20211002_142734[1].jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh