• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
Da, Dudek (M. Sagner) je bil najmlađi od te trojice. Umro je 2019.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,634
Po meni isto jedna od vrsti topole, izgleda ko ta koja se plantažno goji.
Ne samo po tebi nego jest Crna topola (Populus nigra), podvrsta italica ;)
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,601
Pa kaj nije i Presvetli pokojni? Si siguran da si nisi koju previše spil?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
I kaj reći? Ovo je ko u bajci😳💪🤠
Ja danas naručil od husqvarne gorivo da imam doma kad bude vrijeme za paljenje 💪vidi se snaga i moć, a i zetor se neda😉

A gle ovog malog.

 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Pa to nije tvoj traktor?
Ove godine već 16 godina kako je kod mene. Ne znam jel bio neki drugi traktor u našem kraju da je radio u šumi što ovaj, što kod prethodnog vlasnika što kod nas. Znači radio i sa vitlom i transport, dovoljno je da kažem da mu je ovo treći par zadnjih guma u 16 godina i evo ove su još malo pri kraju.
 
Posljednje uređivanje:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,634
I kaj reći? Ovo je ko u bajci😳💪🤠
Ja danas naručil od husqvarne gorivo da imam doma kad bude vrijeme za paljenje 💪vidi se snaga i moć, a i zetor se neda😉

A gle ovog malog.

Ovo je spontana fotka, inače je za to zadužen moj pomoćnik, al sam na fb pročito komentar da zetor nije za šumu, da se polomi i tak to pa sam morao demantirati lika :D

Mali je dobar, jedina zamjerka što si nije počistio oko stabla da se može sigurno udaljiti i normalno hodati a ne da preskače preko ovih grana
Malac je to dobro srušil, ali meni je muka gledati gda deca delaju sa motorkama. Kod takvog posla lako se desi tragedija. To nikak nije posel za decu. o_O o_O
mislim da je mali malo stariji nego što sam ja bio kad sam prvi puta (i zadnji do sada) letio sa vrbe dolje, onakve od kakve si i ti nastradao.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Nisam ja stradao na vrbi već (na žalost) kolega Iwanho. Ja sam bio samo savjetodavac:cry:
Ja sam (svega) 2 puta zarezao lijevo koljeno. Oba dva puta kad sam čistio sitniš sa pola gasa.;)
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
al sam na fb pročito komentar da zetor nije za šumu, da se polomi i tak to pa sam morao demantirati lika :D
Taj što komentariše to za zetora bolje da pogleda šta Česi rade sa njima po šumi pa neka onda da komentar.Mislim da sam ovaj snimak već negdje postavio ali ovo je kod nas....
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,634
Nisam ja stradao na vrbi već (na žalost) kolega Iwanho. Ja sam bio samo savjetodavac:cry:
Ja sam (svega) 2 puta zarezao lijevo koljeno. Oba dva puta kad sam čistio sitniš sa pola gasa.;)
da, ispričavam se za pogrešku, htio sam reći samo to da, iako mlad, ako ima volju bolje je da počne pomalo dok je mlađi, prije će naučiti. Ja sam sjekao granu, nije bila debela ali bila dosta nagnuta, nisam radio zasjek već samo malo zarezao sa donje strane i kad sam ju odozgo krenuo sjeć raspukne se i odbaci me sa drveta...od tad sam zapamtio da obavezno ide zasjek
Taj što komentariše to za zetora bolje da pogleda šta Česi rade sa njima po šumi pa neka onda da komentar.Mislim da sam ovaj snimak već negdje postavio ali ovo je kod nas....
ma stavio je sliku zetora na kojeg je bilo oboreno drvo pa kao zbog toga nije zetor za šumu, iako to nema veze sa zetorom neg jednostavno nekom je bilo teško maknuti traktor dalje od padajućeg stabla pa malo preseravanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh