• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
Od sad mjesavinu samo sa 100LL radim, nema etanola, al ima olova!! 😉
Nek se Greta okrene na peti ili nek ide skijati zapadno od Denvera...
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
533
I moramo se odškolavat, jer ako smo školovani-budemo zajebali šume, motorke,traktore, ma sve ti školovani sjebu.....
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Ghost, imali nekad situacija da kad odsiječes trupac, panj prijeti da te poklopi.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,659
Vecinom se panj vraca nazad ali bilo je dva puta da ostane na vagi, samo nisu bili ovako debeli
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo kaj ti je posel profesionalnih pomoćni šumara, nema odmora, samo se dela.
Nema jadanja, nema poticaja, kolko imaš tolko trošiš, ne delaš se nekaj kaj nisi.
Ne čekaš penziju da kreneš delat nekaj u životu.
Do penzije se dela i onda uživanje🙂😎🏁
Danas lagano granje kaje ostalo, kolko je je, nije puno al me veseli kad ja zapalim pilu i uživam u zvuku profi pile.
A tek koji gušt kad idem doma po cesti, svi mi mašeju i pozdravljaju na lesama i plotima, vide kak se ja stalno mučim i nikad ne odmaram, jednino ja još u selu držim do nekih starih običaja, nikome se više niš ne spati delat, onda ih ovo jako veseli i svi ponosni na mene. 🙂
Nije mi žal kad to nekoga veseli moja muka.
Nek se vesele ljudi, nek se vidi ko je gazda u selu.
Al danas više niš ne delam, žena veli da moramo u kino navečer, u McDonald's sa djecom, pa možda u neki šoping centar, sutra idemo u kazalište na balet.
I neka opera bude poznata, to nam je za vikend specijalno drago.
Traba i uživat malo, posel nikam nebu pobegnul, evo ja 10,do 15metri drv delam od 2mj,još nisam gotov, kad budem neznam, jer ne stigenm. Na poslu delam i dojdem doma i moram spat da se odmorim.
Ali nema veze, nije mi teško delat. Delat se mora da bi se uživalo u penziji.
Da ja sad ne duljim evo koja slika od šume danas, tj od sad 🏁🙂
Ovaj kanister je zakon kaj ga imam, još jednoga bum kupil, kad ovoga nekam denam pa ga nemrem najti da odma zemem drugoga dok ovoga ne najdem.
Švedska tehnologija je nepoderiva. 🇸🇪🇸🇪💪







































 

Najnoviji postovi

Na vrh