• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,927
Eto prikolice s pogonom.. Ako koga zanima 🔧🔧
 

Prilozi

  • Screenshot_20201122-183129.jpg
    Screenshot_20201122-183129.jpg
    40.1 KB · Pregleda: 54

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,927
Nije moj oglas, slučajno naletil, a čital sam malo prije ovu temu o samogradnji prikolica.
Inale si takve zanimljive stvari skrinšotam pa mi je lakše pronaći ak mi treba poslje.
Isto tak i za ovo, koga zanima snašel se bude i došel u kontakt 👍
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Nemaju svi FB, nemru ni do nekih stvari.
Probajte ovdje postaviti više detalja, da informacije budu svima od koristi.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Link je na fejsu.

Kupljenec zahvaljujem. (y) :ppozdrav:
Ovu prikolicu sam ja htjeo uzeo ali je problem širina, pa sam gledo kombinacije da je suzim al sam na kraju odusto i iso svoju radit, dugo se prodaje i išla bi i za manje i mislim da bi tebi ovo bila jako dobra investicija jer imaš na njoj sve...znaci dif je gore sa velikim felgama, kardan je na mjestu i to debela cijev nemaš straha da će se povijat, okretna kuka je gore i paše ti na kopčanje iznad kardana, a najbitnija stvar je da ima mjenjač ili kutiju reduktora tako da ti moraš sam dat izradit zupčanike koji ti odgovaraju za tvoj prijenos, možda ne moraš ni to ako ima neki koji ti približno odgovara, mislim da je ovo holderova prikolica i možeš ne produžit još iznad ruda pol metra bez problema, puno jače konstrukcije je od moje od Goldonija.
Mislim da bi ti vrijedilo ic je pogledat
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Imam gajbu od oko kubika, al nekak mi je milije iti s prikolicom. Gajbu koristim za manje terete. :)
Ne volim baš preveč opterećivati hidrauliku. Imam jako strmi put na jednom mjestu pa bi z većim teretom, pogotovo ak je visoko naložen u gajbi, moral iti na rikverc. :unsure: Dok sam bil mlajši i imal lakši traktor, čak sam razmišljal da na gajbu denem okretne kotače kao na okretaču sijena, koji bi, po potrebi, preuzeli dio tereta na večoj strmini.

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
...Dok sam bil mlajši i imal lakši traktor, čak sam razmišljal da na gajbu denem okretne kotače kao na okretaču sijena, koji bi, po potrebi, preuzeli dio tereta na večoj strmini...
... i onda ju ne bi mogel vleći u breg.
 

Najnoviji postovi

Na vrh