• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
😂Onda moram to pogledat 🤭

Ali sad imam još drva za završit😳
Čekaju me.







I ovo spilit još. 😳😳😳😳
Posla imam da neznam od kud da krenem, tolko me to mući da bu mi glava pukla od brige kaj da se prvo primem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Ne brigaj, nije posel zec da nekam pobegne.
Mi smo neki dan dopeljali prikoličicu drva spiljenih na kratko, to smo još malo kalačom usitnili, a sad idem malo stare robe koja je u cjepanicama napiliti za peč. Vele opet zimu
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,654
To ti je za tebe k'o naručeno,samo kaj nemaju na lageru 😂
Glupost! Pa zato i pita! :hahah:
Kupljenec! Kupi obadva i napiši dojmove!

Imam takav lanac koji ima kuke sa obje strane, jedna veča, druga manja!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Taj je bruniran, a i bruniranje može na vruče 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja bil u šumi malo prije jer mi neki dan bilo nekaj sumljivo, i sve bliže sam da mi se ta sumnja pokazala istinita.

Ja to zrušil nisam. A moja šuma.
Pital sam suseda prije 2mj čija to bukva, rekel je da neznam, pitam ga danas si zrušil onu buku ti? Jesam, pa kak ak sam te ja pital rekel si da neznaš čija je. Pa neznam, možda je i tvoja, zruši si nekaj u mojoj veli😂😳evo moram mernika zvati svikak, od kad mi nema tasta sad bi to susedi koristili, al nebuju, nama šanse. Jer kad ja nekaj pitam ili prigovorim vele mi da ja neznam meju.
Nije meni do te bukve, već mi je kad su ju rušili su 2 hrasrička mala nastrada i to su porezeli. Al se daju grbavi, je kaj smo mogli tak je opalo.




 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Evo ekipe smrti motorke se raspale pa studiraju kaj im se dogodilo
I ti si naravno samo gasa kolko ima dodal :unsure:
Lepo ih je videti ovak raspiljene
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,502
Ja bil u šumi malo prije jer mi neki dan bilo nekaj sumljivo, i sve bliže sam da mi se ta sumnja pokazala istinita.

Ja to zrušil nisam. A moja šuma.
Pital sam suseda prije 2mj čija to bukva, rekel je da neznam, pitam ga danas si zrušil onu buku ti? Jesam, pa kak ak sam te ja pital rekel si da neznaš čija je. Pa neznam, možda je i tvoja, zruši si nekaj u mojoj veli😂😳evo moram mernika zvati svikak, od kad mi nema tasta sad bi to susedi koristili, al nebuju, nama šanse. Jer kad ja nekaj pitam ili prigovorim vele mi da ja neznam meju.
Nije meni do te bukve, već mi je kad su ju rušili su 2 hrasrička mala nastrada i to su porezeli. Al se daju grbavi, je kaj smo mogli tak je opalo.




Kak vele zagorci Sve vas bum tužil💪
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,312
Sve mi jasno, al sad malo kopiram druge, kad je razlika u par kuna 🤭😅😂i boja mi je zanimljiva, crni mi jači djeluje.
Meni su se najbolje pokazali crni okrugli atestirani, odnosno u kvalitetu za dizalice. Imao sam te koje gledas kovane ali imaju veće alke iako su jači po profilu zbog veličine alke veća ( veći obim svake pojedinačne alke)koje se na kuki lomi brže pucaju. Gledaj da je lanac sa što manjim alkama, takav je izdržljiviji, jer samo puca alka koja je izložena savijanju, ona koju velika kuka lomi. Imam lance četiri osmica i dvije desetke dosta godina služe. A sutra ču ti poslikat šta urade kako grizu veliku kuku.
 
Na vrh