• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,637
Meni je za neppvjerovati da komaraca nema, sad zrenutno radimo baš pored Save, skoro na samoj obali ali ih nema skoro nikako...još sam također primjetio da nema niti krpelja..ali zato stršljenova barem u svakoj drugoj šikari po jedno gninezdo sam uništio
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,444
Meni je za neppvjerovati da komaraca nema, sad zrenutno radimo baš pored Save, skoro na samoj obali ali ih nema skoro nikako...još sam također primjetio da nema niti krpelja..ali zato stršljenova barem u svakoj drugoj šikari po jedno gninezdo sam uništio
Dali se nekad krpelj zakačio na tebe. Za sve provedene godine u šumu od 1999 do sad, niti jedan. Od moje krvi bi pocrkali, pametni bježe.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,637
Dali se nekad krpelj zakačio na tebe. Za sve provedene godine u šumu od 1999 do sad, niti jedan. Od moje krvi bi pocrkali, pametni bježe.
jesu možda 2-3 u cijelom životu, češće sam znao pronaći da hoda po meni već da se uhvati, ali zato moj kolega svaki dan po 2-3 je znao skidati sa sebe, ove godine ih nema ni kod njega.

Mene stršljen ugrize za vrat i umre :cautious:
 

Najnoviji postovi

Na vrh