• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RAKOVICA

Marijo

Član
Tu od
23 Velj 2009
Poruka
58
pa i na rakovici moze poteznica bit i gore i dolje,nema tu neke razlike izmedu imt-a i rakovice :x
 
V

vinko

Guest
2jg759j.jpg


jedna rakovica i njen vozač ovog ljeta uživaju na plaži u ulcinju. valjda "malčiranje" pijeska nije jako teško
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Stara rakovica 125 s sijačicom i malčerom,prodana je prije dvije godine ali našao sam slike na photobucketu pa ih ponovo prilažem.

P9280022.jpg


Slika089.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@vjeko: kakva je bila tebi ta rakovica? jeli to traktor ekvivalent imt 5136?
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
@vjeko: kakva je bila tebi ta rakovica? jeli to traktor ekvivalent imt 5136?

Ja bih se usudio reci da je rakovica samo s tim traktorom uspjela IMT-u preuzeti vodstvo, posto su rakovica imale ZF mjenjac, s vise grupa brzina i mislim cak da je bio i sinhroniziran, al nisam siguran.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Na tom traktoru jedino motor i limarija je rakovicino,sve ostalo je zf(prednja vuča ,mjenjač)a hidraulika je bosch.Po motoru je ekvivalent IMT 5136.Mjenjač je fantazija,sve sinhronizirano,čak i rikverc.Dvije brzine kardana,vrlo brza na cesti(bliže 40km/h)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Da, Goldoni pofarban u plavo. Zakaj?
Gudovac, jesen 2006:

 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
jbt,pa odkud sve poznaš, :shock: nisam nigdje to vidio zato pitam,jel znaš koliko novcova to košta? :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh