• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RAKOVICA

I

imt5421

Guest
Re: RAKOVICA 65

U mom selu imaju 7 Rakovica evo 3 sam sliko, a ostale cu jos slikat pa cu stavit:
RAKOVICA 65

RAKOVICA 65

RAKOVICA 65
 
B

baric

Guest
nemoze se rakovica nosit sa zetorom u brazdi zato jer zetor ima bolje prjenose to je sve do vozaca
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,257
Baja iz stipanovaca, pa rajka ima jednu brazdu viska zakvacenu, a bome i 577 se dobro znoji.. Al se na toj parceli spalilo goriva ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
dobri filmici ;)
jel to samo demonstracija snage,ili inace rade s tim kombinacijama?
imt-u je malo lakse,samo mi se cini da bi mu dobro dosao koji uteg naprijed ali se bome ni rakovica neda.. :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Koja colaža pluga je na IMT i Rajki :?:

IMT se vidi da ima malu rezervu snage,dimi ali se po motoru čuje da ne mjenja zvukove...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
jos jedna rakovica,ali ovaj put 60-ka sa 3br..

[youtube:1qafqvb3]TJxIiKIROEg[/youtube:1qafqvb3]
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
a gascinu mu daaaj! :lol:

odlicne snimke ;) kako je na kraju zavrsilo ono u sumi?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Kako to njoj neide, to sve što vidite na videima radim i ja s IMT 565 po šumu i to s dvije dvoosovinske prikolice, največi je problem kod rakovice to nisko kopčanje i neide to s dvoosovinskim prikolicama, da ima kopčanje višlje ko na imt-u nebi ona tako stala ;) ;) ;) :!:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,797
ni isto vuč jedno osovinku i ovu,jednoosovinka mu daje pritisak na kotače iteže bu stal.
nekaj sam se namučil sa dedom po šumi i on nikak ni mogel shvatit samo čezu i deri.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
pa ja i kažem da vučem DVIJE DVOOSOVINKE po šumi po svakakvim putevima i to jednostavno 565 može, problem je kod rakovice što ima nisko kopčanje, recimo kad ja vučem dvoosovinsku prikolicu prikopčanu na dolnju poteznicu, dobija se efekat da ona ''podiže'' zadnji kraj traktora pošto je zakopčana ubiti ispod traktora, zato postoji na imt-u gornja poteznica koja ako je šo višlje prikopčana na traktor, daje efekat pritiska traktora prema dolje kad se vuče dvoosovinska prikolica, ako me razumuješ što hoću reči!!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
u pravu si u vezi visine poteznice,ali ako pogledas rudu na snimkama stoji prilicno ravno. mozda maaalo visi prema dolje ali sumnjam da mu to toliko znaci. greska snimatelja je sto nije snimio gume na prikolici da vidimo sta se desilo. iako,po tome sto se vidi,nije potonula jako? :?

nasao sam podatak za rakovicu 65 da ima 2600kg, a konedata kaze za imt 565 skoro 3200kg..
 

Najnoviji postovi

Na vrh