• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razotkrivamo traktore!

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571


Ups,66.500 krivo sam vidio cijenu kad je bila mutna slika.Opet je bila mala cijena,probaj danas kupiti takav novi traktor za te novce.

Daleko je to od pravog Mf-a.
Da je drugačije bilo bi ih puna država.
A i u to vrijeme kad nije bilo poticaja, standard građana manji, nije to bilo baš tako jeftino, mi stariji to znamo, hehe u 49 sam tek.

Znam ja to,samo mi je čudno kad usporedimo cijene onda i danas.Mi smo onda kupili novog 820 za 9000 eura sa kapitalnima i neznam čime još.Danas ima 7000 sati,a danas kupiti traktor za te novce te snage i da izdrži toliko je smiješno uopće pomisliti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh