• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Re: Nova serija

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: Nova serija

dida32 kaže:
cergos 335
Nisam nikad vidio takvoga...imaš pod Ostali traktori negdje temu Renault pa možeš tamo staviti neke slike od njega i podatke. Baš me zanima kak izgleda.
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Re: Nova serija

za one koji se ne razumiju u zetore . kad se zetor grije bilo pri oranju,tanjuranju,neznam cemu, imas vise razloga,nema vode u hladnjaku,zacepljen hladnjak, mnogi drugi razlozi. Ako se grije bez razloga kao sto je bio nas 6211 busi se termostat,na novom zetoru 4320 nismo busi termostat jer nema potrebe,temperatura je kao i kad radi bez opterecenja max 70°C.
 
Z

zetor4718

Guest
Re: Nova serija

Ja bi tu svima aktivnima u ovoj temi preporučio da se ne bahate i neismijavaju jedni druge,jer koliko god tko imao iskustva nije uvijek u pravu jer nije sve ama baš sve proživio u životu.A sve što tu tvrdite priložite dokaze kao što su slike i videa i nečete se više bespotrebno i u nedogled raspravljati sa drugima!Možete pogledati moje postove jer tako ja inače radim.

Što se tiče nove serije mojih omiljenih traktora Zetora nevidim da je išta učinjeno loše,čak naprotiv vidim nekakav napredak ali ništa značajno,kao i uvijek samo kabina i haube.Čini mi se da Česi se boje eksperimentirati sa inovacijama kod motora i mjenjača jer ŠTO JE SIGURNO,SIGURNO JE.Zetor je vrh istočne klase traktora,ali je dno zapadne klase traktora.Zetor ima:jako puno snage,dobre kočnice,super kabinu,jeftin je za održavanje,nije velik potošač,brz kardan.Zetor nema:dobar hidraulik,ima dosta veliku cijenu(koja može biti i prednost kod prodaje),pregrijavaju se(često).Vidim da tu spominjete traktore Same i Renault pa vas molim da nemiješate kruške i jabuke!Same je izuzetno žilav traktor ali često mu mjenjač odlazi a to kod njega jako puno košta,a Renault baš ni nepoznam ali sam dosta čuo o njemu i pozitivnog ali i nešto malo negativnog(nitko nije imun na kvarove).Ovi novi Zetori počinju sve više ličiti na New Hollanda po prednjim svjetlima koja mi i nisu nešto posebno lijepa.
 
Na vrh