• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Regent plugovi

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
sve sam probao kako si objasnio nejdu slike i nejdu nemam više živaca hvala ti na pomoči

Kaj se nerviraš, ajd da ti probam pomoč,
otvori sliku po sliku da vidiš upute












I to ti je to, ove za uputu sam stavil male slike da ti se ne izmješaju, krajna slik je eto velika samo drugi link se kopira.



uploading pictures
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Baš bu mi jako drago ako tvoj pokušaj pomoći urodi plodom.
Ja sam mu u jednom postu napisal slijedeće upute za postaviti slike u privitak:

"Možeš ih jednostavno postaviti na forum u temu o regent plugovima.
Ideš na napredno i na dnu stranice (malo poskrolaj prema dolje) i zatim:
1. pritisni gumb "Uredi privitke"
2. "Odaberu datoteku",
3. "Uploadiraj"

Možeš u jedan post staviti 4 slike."

Međutim nije odgovoril na čemu je konkretno zapel, niti na moju molbu, opisal kaj je pokušal napraviti.

Niš od onoga kaj se predloži nemre napraviti, a stalno ima neka nova pitanja. Ja sam digel ruke od pomaganja jer mi to, da ne upotrijebim grublji izraz, sliči na zafrkanciju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
jsvetak:
Nema veze širina gume i podešenje pluga.
Bez obzira na podešenje (12" ili 14"), plug odgrnja koliko odgrnja.
To je osobina brazde pluga.
Zato kaj ti taj podatak ne znači nikaj.
Na tvojem Uniju su gume 14.9-28", a toliko ti odgrnja i većina 10" plugova, a kak nebi onda 12" ili više.

Naš plug je u originalu bil 10" (sad je 34cm, dakle 13.5"), a oremo s traktorom koji ima zadnje gume 420mm široke i ne gazi brazdu, tak da naj voditi brigu o nevažmim stvarima. Pa kaj da i gazi brazdu koji cm?
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj Leško prodaje Goldonije? Ja sam mislil da dela poljoprirednu opremu.
 

pantelija1

Novi član
Tu od
6 Ožu 2016
Poruka
8
Aj i ja da se uključim...Imam Regent saturn 3 brazde prevrtač.E sad imam problem sa njim,jednu stranu traktor vuče extra ali kad ga okrenem ne može na istu dubinu na kojoj je išla predhodna,moram da ga splicim.Šta može biti uzrok gledao sam ali ne vidim ništa posebno.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bio uvoznik za traktore ti si možda blizu njega

Kad je bil uvoznik? Više nije?
Mirko Leško koji prodaje opremu je negdje u Međimurju ili kod Vž. Možda je on prije prodaval traktore?
Imaš adresu?
Možda ga znam za druge stvari.

Koliko znam nama je trenutno najbliže prodajno mjesto u Jastrebarskom - Kokot Agro.
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
Leško iz Začretja Pokraj Krapine je bil uvoznik za carraro i goldoni traktore nekad prije nek je propal, a ne Leško iz Vratišinca pokraj Čakovca koji radi prskalice i prikolice
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Aj i ja da se uključim...Imam Regent saturn 3 brazde prevrtač.E sad imam problem sa njim,jednu stranu traktor vuče extra ali kad ga okrenem ne može na istu dubinu na kojoj je išla predhodna,moram da ga splicim.Šta može biti uzrok gledao sam ali ne vidim ništa posebno.

Sto znači ne može na istu dubinu ?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Za @univerzal643.

Tu mi je jednostavnije deti sliku nego u PP. Onačil sam crtu koju si tražil. Lijeva i desna podizna ruka ti moraju biti jednak udaljene od kotača.
 

Prilozi

  • Regent_svetak.jpg
    Regent_svetak.jpg
    61.2 KB · Pregleda: 157

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
Moze se sve smanjit samo je pitanje koliko lagano i jel ce morat brusilica i aparat za varenje radit.

Stavi sliku da se vidi koji je točno model pa ce ti netko odgovorit,a što se colaze tice vec je par puta napisano da je 1 col = 2,54 cm.
1 col ( zoll) je 2.63 cm a jedan inch je 2.54 cm.

Dali mi možete reći gdje se može nabaviti ovaj dio ispod klipnjače? Radi se o dvobraznom regentu. 20201028_155218.jpg
20201028_154956.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh