• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reputacija

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
E hebi ga, evo probaj odma meni, pa makar i lošu...
Ima ograničenje koliko možeš dati u određenom razdoblju, kao i što nemožeš davat npr.3x za redom istom članu..

Evo ja nemogu sad dati tebi, jer sam ti pikuo već neznam kad, piše ti, kao ni puknutom..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
E hebi ga, evo probaj odma meni, pa makar i lošu...
Ima ograničenje koliko možeš dati u određenom razdoblju, kao i što nemožeš davat npr.3x za redom istom članu..

Evo ja nemogu sad dati tebi, jer sam ti pikuo već neznam kad, piše ti, kao ni puknutom..
Evo tebi sam ju sad piknul i napisal da radi.
Ja sam do sad dal samo jednom članu i tu je radilo, a to je bilo na početku prelaska na novi forum, a to je bilo poodavno.

Puknutom nisam dal nikad do sad i sad kad ju je (napokon) zaslužil ja mu ju nemogu dati :(
Pisalo mi je ovak:
you must spread some reputation around before giving it to puknuti again.
Pošto ja sebi to nemogu prevesti zamolil bi nekoga (čiji je to posel) da pojasni.

I da ne zaboravim, kaj znači ono kad je plave ili zelene boje (mislim na ikonu)?

Jasno mi je da si nemogu članovi međusobno davati reputaciju jer onda ona nema smisla, ali očito tu postoji neka caka, pa bi zamolil nadležne da mi (ili svima nama) taj slučaj probaju pojasniti
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ja sam do sad dal samo jednom članu i tu je radilo, a to je bilo na početku prelaska na novi forum, a to je bilo poodavno.


you must spread some reputation around before giving it to puknuti again.

Ta prva koju si da je bila puknutom, a forum ti je reko, da moraš dat nekom drugom prije nego daš puknutom opet.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Ta prva koju si da je bila puknutom, a forum ti je reko, da moraš dat nekom drugom prije nego daš puknutom opet.
Puknutom :eek:
Jesi lud :roll: To treba zaslužiti :finga:

Dal sam Mrkome i nikome više tak da ..........
Forum laže ili je u pitanju mito i korupcija :rolfer:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Čuj,otkako je došao novi forum,svima nam je to još nepoznato i isto se tako učimo!
Što se mene tiče,meni ta "reputacija" ništa ne znači,pa se ni nezamaram oko toga:
Za prvu ruku se posluži sa google prevoditeljem:
http://translate.google.com/#
Nešto se čak i da prokužiti iz tog šugavog prijevoda...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Čuj,otkako je došao novi forum,svima nam je to još nepoznato i isto se tako učimo!
Što se mene tiče,meni ta "reputacija" ništa ne znači,pa se ni nezamaram oko toga:
Za prvu ruku se posluži sa google prevoditeljem:
http://translate.google.com/#
Nešto se čak i da prokužiti iz tog šugavog prijevoda...
Neznači ni meni, ali bi volel ponekad nekome malo diči rep :D
Prevoditelj zaboravi :roll:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
muhaničar pa kaj smo na to spali,ja sam mislil da smo si svi ovde onak dobri:scratch
a ne da se neko nekom mora ulizivat.:(

osobno me zabole za postve i reputaciju kaj bum s tim dobil il kaj imam od tog,
a isto tak gledam nekoe pojedince svakom loncu su poklopac.:rolfer:

tebi muhaničar svak čast volio bi te upoznat i popit/pojest s tobom.:partyman::partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
muhaničar pa kaj smo na to spali,ja sam mislil da smo si svi ovde onak dobri:scratch
a ne da se neko nekom mora ulizivat.:(

osobno me zabole za postve i reputaciju kaj bum s tim dobil il kaj imam od tog,
a isto tak gledam nekoe pojedince svakom loncu su poklopac.:rolfer:

tebi muhaničar svak čast volio bi te upoznat i popit/pojest s tobom.:partyman::partyman:
Mene samo prca to kaj ja u datom momentu tu reputaciju nisam mogel dati i nisam se mislil ulizivati nikom, a i vidim da se more dati negativna (baš za one lonce i poklopce)
Ali se meni vidi da o tome nema niko pojma (kak ni ja) :lol:

A pojesti morem fest (piti su mi doktori zabranili) :finga:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
hvala šefe:partyman:
dal sam i ja muhaničaru neki dan isto bez problema.
aj to bi mi imalo smisla da umjesto broja postova to stoji,i vidiš koliko netko ima dobrih il loših bodova več vidiš s kim pričaš.đ
đabe hrpa praznih postova.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Neznam kavih ste vi imali problema sa reputacijom,ali eto ja sam daniels-u dao reputaciju bez problema! :lol:

mahunicar,jel sad radi dobro?
Proradilo :D Mada mi baš još uvijek nije jasan smisao toga :scratch

Ovo mahunicar te bu koštalo loše reputacije :lol::lol::lol:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
:lol:
muhanicar
Nikad mi nije bio jasan tvoj nick,pa sam ga zato i vjerovatno krvo napisao.
Ali bitno da sad sve radi...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
žicanja reputacije

Kad smo već oko žicanja reputacije..... dao sam puknutome reputaciju, i sada pitanje, koje uvjete treba ispuniti da mu opet mogu dati jer mi forum izbacuje neku obavijest koju nisam baš predobro skužio
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da bi testirali kako radi i da li je možete dati možetei isprbati na meni .
Svi znaju da je užicana i nitko na nju ne obrača pažnju tako ne narušava ravnotežu na forumu.
Hvalaaaaaaaa.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh