• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ronin

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ja sam Ronin, a slike će reč sve :) inače sam iz okolice Siska
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Vec si jako dugo na forumu,pa je stiglo i predstavljanje na red :rolfer:
Vec si dobro dosao
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Pa nešto priključaka, strojeva, alata itd. za početak samo par slika ostatak slijedi uskoro.













 
B

BAGERISTA

Guest
Strojevi uredni,i ljepo očuvani,najviše mi se pijaži traktor,vidim da je ko iz dučana,koliko ima sati,,,,,,,,,a ona sijčica koja je pokrivena je nova ili:!:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
A zakaj su ti pofarbane daske na plugu :confused:
 
B

Bobo

Guest
A zakaj su ti pofarbane daske na plugu :confused:

Pa kad se usjaje, "Ferda" ne osjeti taj plug, pa covjek oboja daske da si malo poveca otpor oranja ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
dobrodošao ronin,strojevi se sjaje ko bebina guza,jel su nivi ili obnovljeni,koliko sati ima fergi?
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Sve obnovljeno ili iz radionice uradi sam. A plug bilo boje pa ofarbao sad više nema boje namazan je i konzerviran čeka oranje. Traktor ima negdje oko 2700 mislim čak i koji sat manje bio je bez kabine kad sam ga kupio pa sam kupio i kabinu zbog registracije i tako inače je 84 godište. Sijačicu je pretresena cijela i obojana u stilu ovih novih oltovih i primjetit ćeš da ima veći sanduk za umjetno gnojivo. A naljepnice sam sam radio i tako.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Svaka čast kolega, sve je jako uredno a tek sijačica, dok nisam pročitao da si je radio bio sam uvjeren da je nova. Respect!
 
G

GROF

Guest
., forumski prijatelju Ronin!!!

., hehehe,... DOBRO NAM DOŠAL!!!., kotebe je vo malo potrajalo., a glej, za sve treba imat hrabrosti, čitaj muda., tako da., dobro da si i ti vo odradil!!!
.,moj rešpekt!., kako za ljubimca tvoga limenoga!., tako i za svu ostalu gvoždjuriju ka je u redu i za svako pofalu., SVAKA TI ČAST MLADI ČOVJEČE!., čitamo se!., a kad navratim kod moje obitelji i prijatelja u Sisak!?., potražiću te!., i VI ste dobri domaćini!!!., a lipo se ji i pije!... Bog!
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Svaka čast strojevi su u top stanju, samo neznam koliko vremena i novaca i truda košta dovođenje traktora i strojeva u ovakvo stanje, ipak su to samo strojevi i služe za to da obave neki posao, a ne da idu na izložbu! Skidam kapu, ali kod mene to nebi tako funkcioniralo, nije da imamo puno zemlje i da uništavamo traktore, ali mislim da je ovo malo pretjerano! Na ovakav traktor nebih ni grablje naslonio, a kamoli karnister sa gorivom stavio na haubu! :-D Ali ipak lijepo je vidjeti da neko drži do strojeva!
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Pa nije puno truda i novaca farbanje jednom u 5 - 10 godina ovisno kolko radiš zemlje ja s ovim ne radim puno par jutara samo i poslje obavljenog posla malo pranja i čišćenja. A gle znam da se nekad nema vremena kad je gužva i ima puno posla al tu i tamo moraš malo truda uložit i u te stvari.

Inače jede se ovdje svašta :) a i popije se pivo, vino, rakija iako ja baš nisam ljubitelj al tu i tamo ubijem želju.







 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
a kaj ova zadnja fotka,ova krmaca jel sprasna ili se oprasila:roll::scratch
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
a kaj ova zadnja fotka,ova krmaca jel sprasna ili se oprasila:roll::scratch

Oprasila se pa gleda praščiće kroz ogradu u kutiji se griju pod sijalicom u susjednom boxu
 
V

Vjerni983

Guest
Sve obnovljeno ili iz radionice uradi sam. A plug bilo boje pa ofarbao sad više nema boje namazan je i konzerviran čeka oranje. Traktor ima negdje oko 2700 mislim čak i koji sat manje bio je bez kabine kad sam ga kupio pa sam kupio i kabinu zbog registracije i tako inače je 84 godište. Sijačicu je pretresena cijela i obojana u stilu ovih novih oltovih i primjetit ćeš da ima veći sanduk za umjetno gnojivo. A naljepnice sam sam radio i tako.

84. god. 2700 sati??? Svaka čast a izgleda ko iz dučana:prayer: Kad bi bilo više takvih:gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh