• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sajam Gudovac 07.-09.09.2007.

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
K

krx pozega

Guest
Imam dosta leškovih strojeva i što mogu rećio iz iskustva da su im dosta loše pumpe...ne baš dugotrajne,brzo proklapaju i propišaju a možda je to i normalno pošto kod mene ima puno špricanja..znači dosta rade tokom godine
 
B

Bobo

Guest
takodjer glas za Agromehaniku, jer smo mi kupili od susjeda staru, prskalicu, koja je dosta radila, i kod nas radi jos vise. Na njoj smo samo promijenili par dizni, i one 3 preklopke, sto zatvaraju protok na odredjenom dijelu prskalice... Radi kao da je jucer kupljena, samo pohvale za Agromehanika prskalice.
 
Z

zrine892

Guest
ja sam dajem glas za agromehaniku...ja imam 600 litara..i regulirajucu granu...neznam kako se to naziva...i 12m...
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
stavio sam ih i tamo-grof je na ličkom forumu rekao da je ovo na gudovcu pa sam ja onda stavio ovde(ja mislim da su ove slike slikane isprid prima tvornice u bjelovaru)!
 
G

GROF

Guest
swizach kaže:
možda si trebo metnit slike pod Tomo Vinković temu...



...ove sličice "Prima", tvornice iz bjelovara., oću pisat IZLOŽBENIH PROIZVODA., slikice su sa sajma u Gudovcu ove godine...04./2008.GOD.-
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh