• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sajam Gudovac 07.-09.09.2007.

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
P

Picek

Guest
bio sam neki dan na sajmu, provjeriti naš prostor i uglavnom lijepo iznenađenje me dočekalo na sajmu..
povećali su prostor sajma za nekih 5000 kvadratnih metara koliko mi rekoše, doduše 2000 kvadrata ide Pevecu koji je financirao dio ali ostatak će biti za izlagače..
novost su i neki novi štandovi..
a za iduću godinu se planira rušenje onih starih silosa (nisu stigli to već za ovu godinu) i pravljenje još jedne velike grijane dvorane..
jedino što će sada biti još veći problemi sa parkingom koji je ionako katastrofalan problem..
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e da parking..prošle jeseni su imali jednog tomu vinkovića kojim su šlepali aute koji zaglave na onim livadama.
 
B

Bobo

Guest
Pa na proslom sajmu je covijek s ladom nivom uspio zapasti, onda znate koliki je parking problem... Trebaju samo navesti tucanika i dobro uvaljati i nema vise problema. Nedaj boze da ga asfaltiraju za koju godinu ;)
 
S

sapat

Guest
svaka čast sajmu, idem skoro na svaki, ali mislim da Gudovac baš i nije najsretnije rješenje što se tiće lokacije...
 
Z

zrine892

Guest
***** ti.....zar bas na dan mog rođendana?!!!!
kvragu....trebat ce mi dva dana da se otrijeznem....grhgrgrrrrrrrr
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
je**m ti.....zar bas na dan mog rođendana?!!!!
kvragu....trebat ce mi dva dana da se otrijeznem....grhgrgrrrrrrrr

,,eto da te utješim, ima i kod mene u obitelji rođ. i to 7 a kolega 9 tako da od sajma neće biti ništa...
 
Z

zrine892

Guest
eh hvala.nisam jedini... ;) ;) :lol: :lol: 8) 8) ..ali nadam se da na godinu idem.....ako se sjetim.....picek odmah premjestaj datum.... :D :D :D :D
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
eh hvala.nisam jedini... ;) ;) :lol: :lol: 8) 8) ..ali nadam se da na godinu idem.....ako se sjetim.....picek odmah premjestaj datum.... :D :D :D :D
sajam Bizovac je od 11.-14.10.
doduše sajam Bizovac je manji od Gudovca ali je za izlagače zanimljiviji s obzirom na noć izlagača i tamburaše u Nacionalnom restoranu.. :mrgreen:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Picek kaže:
doduše sajam Bizovac je manji od Gudovca ali je za izlagače zanimljiviji s obzirom na noć izlagača i tamburaše u Nacionalnom restoranu.. :mrgreen:

To je dobra strana sajma. A ima i koji nedostatak.
 
Z

zrine892

Guest
hhmmm....dobro bi doslo bizovacki...brzo ce taj doci....nebi bilo loše da se napravi raspored sajmova po cijelo hrvatskoj na forumu....
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
tine kaže:
Picek kaže:
doduše sajam Bizovac je manji od Gudovca ali je za izlagače zanimljiviji s obzirom na noć izlagača i tamburaše u Nacionalnom restoranu.. :mrgreen:

To je dobra strana sajma. A ima i koji nedostatak.

pitam se koji?'?? ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
TX75 kaže:
tine kaže:
Picek kaže:
doduše sajam Bizovac je manji od Gudovca ali je za izlagače zanimljiviji s obzirom na noć izlagača i tamburaše u Nacionalnom restoranu.. :mrgreen:

To je dobra strana sajma. A ima i koji nedostatak.

pitam se koji?'?? ;)

Odgovor je: drugi dan!
Naime, boli glava ... :lol:
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
hhmmm....dobro bi doslo bizovacki...brzo ce taj doci....nebi bilo loše da se napravi raspored sajmova po cijelo hrvatskoj na forumu....

osječki sajam na Pampasu - početak ožujka
sajam Gudovac - kraj ožujka
sajam u Poreču - svibanj/lipanj (ne mogu se sjetiti točnog imena sajma)
sajam Gudovac - početak rujna
osječki sajam na Pampasu - početak listopada
sajam Bizovac - početak listopada

naravno nisu to svi ...
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Budemo u subotu na sajmu?
U ožujku svi smo navalili gledat Ratarkov traktor.
Ovaj put ajmo gledat cure na šanku. ;)
 
R

Ratarko

Guest
tine kaže:
Budemo u subotu na sajmu?
U ožujku svi smo navalili gledat Ratarkov traktor.
Ovaj put ajmo gledat cure na šanku. ;)

Ej stvarno ... zar nitko nije ništa kupio a da će to biti izloženo na sajmu ?
Å teta , sada kada imam vremena za obilazak sajma ( za razliku od proljetnog kada sam bio sav izvan sebe od uzbuđenja ) nitko nije kupio neki stroj da ga pogledam na sajmu ...nema veze , biti će slika od raznih strojeva , barem od mene .
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ratarko,znači ipak dolaziš?

Dajem sve od sebe da stignem , samo nisam još siguran koji dan , subota ili nedjelja .
Ti ideš , dutzman ide , idete zajedno ?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh