• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

JA sam se toliko uživio u traktore i mehanizaciju da mi buka nije uopče smetala, i nemam pojma kaj su svirali :D :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

tine kaže:
breza kaže:
da se i ja nadovežem na muziku,poslije našeg susreta otišel sam do Tine morali smo se derati da bi čuli jedan drugoga :x

Vrlo je teško potencijalnom kupcu dat utisak, kako ti je bitan, kad se iz sve snage dereš na njega...

uzmeš lisice i zavežeš ga za stupac,kad imaju pauzu muzikaši onda kupcu objasniš sve kaj treba, ustvari tako češ ga vezati uz sebe pa če sam shvatit da ti je važan kupac. :mrgreen:

meni muzika nije smetala, i tak i tak kod nas su skoro sve cajke gdje god da dođeš, pa sam vam reko da je ovdje texas, tu se možete raspojasati do mile volje a da vas nitko čudno ne gleda.

e mario pa mi kad smo se sreli smo žlabrali kod štanda eibl i vondrak, a zakaj nam se nije javila lois lane :?:

ko još stigne nek ode pokupit strojeve koji su ostali ili bar rezervne djelove :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Nismo mi bilo točno kraj njihovog štanda , par metara dalje
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

danas sam detaljno ppregledo sjetvospremać, i skužio da je prednji valjak veči od zadnjeg i da imaju obrnute flahove jedan spram drugog, super :D :D :D :D
bobo si ti to skužio :?:

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Naravno da sam skuzio, posto svi imalo kvalitetniji sjetvospremaci imaju takve valjke. Razlike u velicini i smijeru flahova su da se ne ponavljaju u tragovima, a sto prodje kroz prednji, sigurno nece kroz zadnji ;)
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bogec,sad stvarno moram do tebe.... Zainteresirao si me sa strojevima. Jel imaš vremena u četvrtak oko 11? Nemogu prije,moram smislit razlog da idem u pisanicu....
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Baš ti je dobar sjetvospremač. Daj stavi slike kad budeš nešto radio, baš me zanima kako će stvar raditi. Valjci su različite veličine da bi se brže i sporije okretali, a flahovi se križaju pa tako dobiješ puno bolji efekt, grude se ne "provuku" kroz valjke nego se neizbježno lome...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

al opet nije dobro imati previse opruga jer se ti onda zna zastavljat između npr:kukuruz ako nije dobro usitnjen ili slama ako nije zasjeckana..
 
A

Arijan

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Lois Lane kaže:
Kakofonija zvukova - od ljudskih glasova, buke strojeva, drukčije glazbe na svakom štandu + radio koji se puštao na sajmu i još k tome najglasnije od svega nabrojanog - cajke kao vrhunac... strašno za izdržati kad stojiš tamo 12 sati na dan.

Strašno bi mi bilo i 12 minuta, a kamoli ne 12 sati... Ali izdržao sam :) Iako me više od buke ubijalo sunce, izgorio sam ko' nikad u životu, plus završio na antibioticima radi upaljene kože. Nevjerojatni uvjeti, navikao sam na oblake i kišu na sajmu.

Kod nas u firmi je išla fora da budu odgodili Sajam ako prognoza kaže da ne bude kiše :)

Preferiram stajanje na kiši, nego na ovakvom paklenom suncu...
 
L

Lois Lane

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Arijan kaže:
Strašno bi mi bilo i 12 minuta, a kamoli ne 12 sati... Ali izdržao sam :) Iako me više od buke ubijalo sunce, izgorio sam ko' nikad u životu, plus završio na antibioticima radi upaljene kože. Nevjerojatni uvjeti, navikao sam na oblake i kišu na sajmu.

Kod nas u firmi je išla fora da budu odgodili Sajam ako prognoza kaže da ne bude kiše :)

Preferiram stajanje na kiši, nego na ovakvom paklenom suncu...

Ja ne preferiram stajanje na kiši od istog sajma prošle godine. :D
Preko dana bilo je 5 stupnjeva, kiša doslovno do koljena, šator nam plivao u vodi, a mi svi ponijeli ljetnu obleku misleći kako će biti toplo. Ne sjećam se kad sam se tako smrzla kao onda. :x

Ali ovaj vikend... ajme. Imala sam cijelo vrijeme sunčane naočale a lice okolo njih mi je izgorilo i sad izgledam kao rakun :lol:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

zjockoo kaže:
Baš ti je dobar sjetvospremač. Daj stavi slike kad budeš nešto radio, baš me zanima kako će stvar raditi. Valjci su različite veličine da bi se brže i sporije okretali, a flahovi se križaju pa tako dobiješ puno bolji efekt, grude se ne "provuku" kroz valjke nego se neizbježno lome...

bum stavio slike, uskoro je sjetva ljuljeva, pa če bit slika u izobilju, naravno sve za desktop remek djela, ošini po prašini

marko, nema veze kolko ima opruga ti moš zakvačit sa svima travu i vući, pa makar bio samo jedan feder

alene čujemo se na mobitel kad da dođeš, da nebi bio zakinut za koji stroj, jer mi sad valjd sutra još dolazi strojček

znači zjockoo dobro sam odabrao :?:

znači krenulo je ove godine sve novo traktor , balirka, omotač, sjetvospremač...........nastavak nabrajanja sutra :!:
 
L

Lois Lane

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Evo malo slika sa sajma koje sam slikala:
08-2008251.jpg


08-2008256.jpg


08-2008255.jpg


08-2008254.jpg


08-2008252.jpg


08-2008248.jpg


08-2008247.jpg


08-2008246.jpg


08-2008245.jpg


08-2008244.jpg


08-2008243.jpg


08-2008239.jpg


08-2008235.jpg


08-2008233.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

pa ti probaj pa kad če ti se nabirati između vidjet čemo :mrgreen:
govorim ti ovo iz iskustva :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

joj dosta mi je jedan claas sto ga imam doma jos ove slike :mrgreen: ;)
 
L

Lois Lane

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

marko hurlimann xa86 kaže:
joj dosta mi je jedan claas sto ga imam doma jos ove slike :mrgreen: ;)
:p :p

Ma nemaš ti pojma :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

dadaddddadadadada a imam claas vec 3godine :vragek: :vragek: :finga:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

lois lane, možeš li mi reči od manjih silokombajna samohodnih kaj imate i kolika im je okvirna cjena,od opreme pick up za travu i rotori ili redni za kukuruz, znači nešto manje za moje potrebe, i da te pitam da li prdajete takve strojeve koji su radili na prezentacijama, jer ipak se radi o skupljim strojevima
 
L

Lois Lane

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

marko hurlimann xa86 kaže:
dadaddddadadadada a imam claas vec 3godine :vragek: :vragek: :finga:

Blago tebi :prayer:
:D
 
A

Arijan

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Evo par fotki i s štanda poduzeća "Hittner"... Postao bih ja i neke druge štandove, ali nisam imao ništa slobodnog vremena...

Sajam1.jpg


S obzirom da sam obećao hostese, evo barem fotki (cure su bile super, i stalno se netko motao oko njih :) )

Sajam2.jpg


Sajam3.jpg
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Kako ste Vi u Hittneru bezdušni ljudi, kako Vam nije bilo žao cure na tolikoj temperaturi odjenuti u jeans :lol: ;) Bilo bi im lakše u suknjicama :mrgreen: Nego jel tko primjetio seke sa informacija :mrgreen: E da nisam služio vojsku u Bjelovaru ne bi znao što je nekad Sirela bila ;) :lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh