• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC 2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Baš sam jučer sređivo te teme,i mislim si u sebi da otvorim ovu temu,ali reko neču još je prerano! heh :)
Nego,sajam je zadnji vikend u Ožujku!
Tko dolazi?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Evo ja dolazim, vjerojatno će biti neki susret forumaša?

A usput, nije GUDOVEC nego GUDOVAC ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
vedrankc kaže:
Evo ja dolazim, vjerojatno će biti neki susret forumaša?

A usput, nije GUDOVEC nego GUDOVAC ;)


Za susret forumaša ne znam još ništa :oops:
A što se tiče ispravka naslova hvala ti :D
sve je ispravljeno tako da ;)
 
D

danijel

Guest
Jel ima tamo koji hotel da se moze prespavat, a da je blizu sajmista? koliko bi kostalo par nočenja?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Hotel imaš u Bjelovaru to ti je nekih 7-8 km ali mislim da ti je bolje neki privatni smještaj tko iznajmljiva sobe probaj u turističkoj zajednici Bjelovara ili tako nešto oni znaju tko iznajmljiva sobe..........
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
član tine uvijek odsjeda ovdje

www.sobemrak.hr

to je pokraj bjelovara, kojih 5 minuta vožnje od sajma u pravcu daruvara, mjesto ždralovi

pogledaj web stranicu, mislim da je ok smještaj i povoljne cjene, jer tine obavezno tamo prenoći

a konkretnije stvari može i sam reći tine da steknete dojam
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Ja neidem...moram raditi domaći...nažalost...a i daleko...
Sretno vam druženje...samo molim vas, budite pod kontrolom, nemojte se napit... :lol: :lol: :lol:
Pozzz Joe!
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
ja imam u planu doć ali najvjerojatnije nedeljom ništa nije sigurno de recite kad če biti susret forumaša da se upoznaju oni koji nisu tine jel dolaziš
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Orsic kaže:
ima ko kakvu kartu kako doc do tamo
mogu te ja otpratiti (ako imaš pivske i gulaš novce)
Ne možeš fulati , ideš za Bjelovar stalno za Bjelovar i kad se skineš s obilaznice nakon cca koji kilometar skreneš desno , tu na raskršču je i birtija i tabla za sajam ..tom ulicom do kraja pa ljevo i nakon cca koji kilometar s desne strane je sajam , simply ;)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
BJELOVAR,samo traži Bjelovar i sve češ znat,policajci i upute(strelice) do sajma če biti posvuda i oni če te uputit kud trebaš ič!!!
Nemoj reči da neznaš gdje je Bjelovar?
Nešto više: http://www.bj-sajam.hr/
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
znam di je bjelovar,iso tamo,nemoj mi o policiji ako prodem kraj njih ostat ce bez kape i palice...moze puki budemo se culi...idem tomazy...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh