• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2017

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Je.
Tko dolazi sutra nek se javi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Uvijek sam išao u jutro rano,danas odem malo prije podne,debeli + je bio što sam parkirao prek puta TROHE,čim sam ušao ,sretnem dvoje dragih Međimuraca,johabicu i johabija,ovom prilikom da kažem da nam se johabica proljepšala,valjda zbog puta u zemlje dalekog istoka.Onda je naišao Vargas sa suprugom,sreo sam se i Tomom 522,Lički prijatelj GROF sa obitelji i upoznao sam člana dlesa 18 na štandu malih crvenih traktorčića.Sajam je bio dobrano u gužvi.željeza svakojakog sa dodatkom plastike,cijene nebeske,sve u svemu ,eto malo duhovnog odmora za danas.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme....ove godine sajam bio posjećen ko nikada do sada - prvo smo u koloni čekali na parking, srećom se kao i uvijek odlučili za privatno dvorište, pa kupi ulaznice.....i uđemo mi tako, i u prvih par minuta naletimo prvo u prolazu na Grofa, pol minute nakon što smo krenuli dalje na jednog sumještana, tri minute nakon toga na Ajkulu, pa na još par poznatih, a onda na kraju na Bobića.
I tako smo u tome moru ljudi popričali sa petnaestak prijatelja i znanaca - ovo je zbilja bilo pravo čudo - bez ikakvog plana i dogovora sretneš toliko dragih ljudi.

Ajkula hvala na komplimentu, ali to da sam uh gospođa već svi znamo :(giggle):

Ajme gladi....najprije se jelo vojničk grah - ajme fine hrane...., pa razgledao traktor za tri milijuna kuna, ostalo željezno me baš i nije zanimalo, više onaj popratni sadržaj - mali obiteljski obrti, naši i inozemni - za suvenir sam uzela kilu talijanskog sira starog tri godine za sto četerdeset kuna, baš je fini, neće dugo potrajati, već ga dio fali......uglavnom, ne sjećam se da sam vidjela ovoliko posjećen sajam u zadnjih šest - sedam godina kao što je bio danas.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
a vele da ljudi s godinama slabije vide...jo, uvijek si kontra!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kojotiču, uzvodno....jel se sjećaš?........:(nerd): :icon_rofl:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
a vele da ljudi s godinama slabije vide...jo, uvijek si kontra!

Ma moram te demantirati i reci da ima Jo pravo, jos nikad nije ovoliko ljudi strujalo sajmom odkad ga ja posjecujem,,,
Mora se priznati da je tetku Jo sad ipak lakse zaobici nego preskociti, daklem cini se da mirodije imaju djelovanje,,,
Jos samo da za Johabija nađe prave i nece nas vise nikog poznati na sajmu a ni van njega,,,
Također puno se dragih ljudi srelo da ne nabrajam sad,,,
zeljeza ko u prici a para za Goldonija jos uvijek nema na vidiku tak da smo opet otisli doma u nadi da ce jednog dana i ime naseg opg-a osvanuti na nekom od njih,,,
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Sreča moja ove godine mi nije nitko stal na nogu pa sam hodal ko leptirić!!!!!!!!
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Jel vam to bilo zabranjeno slikati na sajmu,,, ccccc ?????:icon_exclaim:

Za nekih 40- ak dana vidimo se u Novom Sadu,, :(wait):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Tolika je bila gužva da je slikanje bilo na zadnjem mjestu.
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Pozdrav,

Ja sam s firmom izlagal na sajmu dijagnostiku za traktore, ali sam ja samo bil u petak na štandu. Pa sam imal vremena malo hodat po sajmu dok nije bila gužva preveč i čak neke slike opalil. Nema previše ali bar nešto da se vidi za one koji nisu bili.























 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Ja imam filmić s akrobatskim plesom WAY skid steer loadera, ali ga nemrem postaviti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja ne razmem zašto tratore svi slikaju odnaprijed a traktor radi s eementima otpozadi a ne s rilcom ...ja uvjek traktoru prilazim odostraga ..zanima me kaj ima iza a ne kakve su mu maglenke ..poslje je jaj meni jaj jer se može dodatna hidraulika , pomična poteznica itd...
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Pa slikam traktor od naprijed da se vidi, a iza si ja pogledam kaj mi treba tj dal bi mi odgovaral. A većina slika je samo poslikano radi toga se vidi kaj je bilo na sajmu, a ne radi stručne razrade pojedinog elementa vozila.

Ako sam zainteresiran za neki traktor, za kupnju onda ga bum i detaljno pogledal, ali recimo Fendt 1050 me ne zanima i nemam potrebu ga slikat od iza, nego samo okinut sliku da se vidi da je tam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh