• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Baš bi volio doči tamo jednom a nitko iz obitelji neide...a ni od poznanika.
 
D

Dani

Guest
Ja ću sigurno doći jer ove godine planiram ubosti prikolicu i malčer, a i preko tjedna sam svejedno u Bjelovaru. :D
 
S

slavonac 4

Guest
samo da nebude kiše-ako bude parking opet na onoj livadi bit će problema :lol: :lol:
 
J

John Deere 3650

Guest
ma neče bit problema, a tako je i na svakom sajmu...dođemo sa traktorima i napravimo svoj sajam, upola sve jeftinije...... :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
slavonac 4 kaže:
samo da nebude kiše-ako bude parking opet na onoj livadi bit će problema :lol: :lol:

ja dolazim kad i večina :mrgreen: , na yugo ču si stavit prednje gume ripnjače, ak bude kiša (imam jedan par, al ne koristim, dobre su za po oranju - provjereno :lol: ) tak da ču vas izvlačit :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
mislim da ču doći ako me nešto ne ispriječi. ah lako za parking moj kum je blizu tak da nema frke barem za mene. :lol: :D (šala) a ako nebude druge šanana i yugo su tamo :mrgreen: :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja također dolazim. subota. jel se pije kava negdje? :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
ŠANANA kaže:
[quote="slavonac 4":293pzsbo]samo da nebude kiše-ako bude parking opet na onoj livadi bit će problema :lol: :lol:

ja dolazim kad i večina :mrgreen: , na yugo ču si stavit prednje gume ripnjače, ak bude kiša (imam jedan par, al ne koristim, dobre su za po oranju - provjereno :lol: ) tak da ču vas izvlačit :mrgreen:[/quote:293pzsbo]


Napraviš biznis! Izvlačenje zapadnutih auta, 10-20 kn komad, ovisno koliko ste zapali :lol: :lol: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Slabo bi onda zaradio s tim biznisom :D

a kaj ti misliš z claasom doći, da mi budeš konkurencija :?: :mrgreen: :?: :mrgreen: :?:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
domači proizvod je ipak domači proizvod (yugo) :mrgreen: . ma ideju zapadnjaci sam tak po blatu al opet ima mjesta gdej i oni zapneju govorim iz iskustva :mrgreen: :lol:
 
S

slavonac 4

Guest
lako se vama zaj.... ja sam se prošlo proljeće jedva izvukao al je ljudi bilo što je gurlo čudo jedno :lol: :lol:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Niko ne govori gdje čemo se nač, imam prijedlog, najdemo se kao i svake godine u 13 sati u subotu kod Deutz Fahra(jer ga je lakše naći) i onda odemo svi skupa do Arijana, može????? :D 8) A ja ču objavit to na početnu da nebi bilo poslije da neki nisu vidjeli
 
A

Arijan

Guest
mario kaže:
Niko ne govori gdje čemo se nač, imam prijedlog, najdemo se kao i svake godine u 13 sati u subotu kod Deutz Fahra(jer ga je lakše naći) i onda odemo svi skupa do Arijana, može????? :D 8) A ja ču objavit to na početnu da nebi bilo poslije da neki nisu vidjeli

Nema frke, samo navratite... Ove godine ćemo na sajmu imati izloženu i posebnu verziju malog Ecotraca (neću reći o čemu se radi),ali meni jako zabavno izgleda...

A bit će i nešto tekuće za dobrodošlicu kod nas, siguran sam ;)
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
nisam u mogućnosti da odem na sajam pa bih zamolio nekoga ako mu nije problem da poslika primine i hittnerove traktore uključujući instrument tablu :!: :!: ;) ;)

MOLIM VAS :!: ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh