• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
malo pitanjce

pošto se je metnila obavijest o susretu forumaša, a metnila se je samo za subotu, šta je sa ljudima oji bi se htjeli susrest ali eto idu u petak ili nedjelju, zar oni ne zaslužuju da se sretnu na tom mjestu, stoga zamoljavam mjerodavne da budu uviđavni jer sajam traje 3 dana da metnu susret u sva tri dana , a mjesto može biti isto

ja osobno idem u nedjelju jer subotom imam predavanja na magisteriju, pa eto možda vidim i osobno upoznam ljude, s ovog ili onog foruma koji dolaze u nedjelju

a tu i sva ta silna piča koja su obečana, od arijana, pa malo svratim do slafka, pa malo na štand ora, pa agroklasa, pomirisat cviječe zjocka, uh bude me netko morao vozit doma :mrgreen:

ako ko kupi traktor s prednjim utovarivačam nak me pokupi i izbaci doma na grabi :mrgreen:
 
A

Arijan

Guest
bogec kaže:
ako ko kupi traktor s prednjim utovarivačam nak me pokupi i izbaci doma na grabi :mrgreen:

:mrgreen:

Najbolje tako, da... Ništa, vi bar imate izbor ne biti tamo sva tri dana, a ja? :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ja nemogu iči na sajam pa bi molio da neko bude dobar pa se malo poigra sa fotoaparatom tamo!
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ja možda idem u petak,neznam moraju se tata i još jedan dogovoriti da pemo...a najvjerovatnije u petak..bar nejdem na praksu
a s fotićom se bude jako slikalo...bar kod mene
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
malo pitanjce

pošto se je metnila obavijest o susretu forumaša, a metnila se je samo za subotu, šta je sa ljudima oji bi se htjeli susrest ali eto idu u petak ili nedjelju, zar oni ne zaslužuju da se sretnu na tom mjestu, stoga zamoljavam mjerodavne da budu uviđavni jer sajam traje 3 dana da metnu susret u sva tri dana , a mjesto može biti isto

ja osobno idem u nedjelju jer subotom imam predavanja na magisteriju, pa eto možda vidim i osobno upoznam ljude, s ovog ili onog foruma koji dolaze u nedjelju

a tu i sva ta silna piča koja su obečana, od arijana, pa malo svratim do slafka, pa malo na štand ora, pa agroklasa, pomirisat cviječe zjocka, uh bude me netko morao vozit doma :mrgreen:

ako ko kupi traktor s prednjim utovarivačam nak me pokupi i izbaci doma na grabi :mrgreen:

Bogec, ja sam tam i u subotu i u nedjelju, kaj se tiče susreta može sva tri dana na istom mjestu i u isto vrijeme, uglavnom, vidimo se!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Ja ću doći u subotu kod Deutz-Fahra pa da vidim tko će sve biti tamo...
Usput, ja sam Kruno,da se zna.
Ovo drugo je tek "umjetnički nick" koji se ne koristi u realnom svijetu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
zjockoo kaže:
Ja ću doći u subotu kod Deutz-Fahra pa da vidim tko će sve biti tamo...
Usput, ja sam Kruno,da se zna.
Ovo drugo je tek "umjetnički nick" koji se ne koristi u realnom svijetu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: kaj se bojiš da te neko usred sajma se ne izdere jockoooooo!!! :lol: :lol: :lol:
 
D

danijel

Guest
da vas pitam, ja sam iz istre, pa me zanima na koji izlaz iz autoceste najbolje izac za gudovec?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
danijel kaže:
da vas pitam, ja sam iz istre, pa me zanima na koji izlaz iz autoceste najbolje izac za gudovec?
pa neznam točno,ali po meni dok dojdeš do Zagreba,prebaci se na autocestu prema Varaždinu i onda skreneš desno kod Vrbovca na obilaznicu i dalje ideš starom cestom do Bjelovara,tu malo prije Bjelovara imaš putokaz prema Gudovcu,opet skretanje desno ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidimo se u subotu :!: , Mike, jel buš i ti došel :?:
Ja sam Matija, da se zna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ŠANANA kaže:
Vidimo se u subotu :!: , Mike, jel buš i ti došel :?:
Ja sam Matija, da se zna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Možda i ja napotim tatu da dojdemo u subotu!
I ja sam Matija a tata Kruno,jer ja i on sudjelujemo u forumu skupa.;tak da se zna bumo još vidli
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ŠANANA kaže:
Vidimo se u subotu :!: , Mike, jel buš i ti došel :?:
Ja sam Matija, da se zna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ufff za subotu verovatno ne :scratch ...imam intervencije čišćenja skoro svaki dan,ali za nedjelju postoji mogućnost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
danijel kaže:
ok, znaci na izlaz za vrbovec iz autoceste....
tako je prvo se drž za Varaždin,pa onda prema Vrbovcu,i onda Bjelovar :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Mike kaže:
zjockoo kaže:
Ja ću doći u subotu kod Deutz-Fahra pa da vidim tko će sve biti tamo...
Usput, ja sam Kruno,da se zna.
Ovo drugo je tek "umjetnički nick" koji se ne koristi u realnom svijetu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: kaj se bojiš da te neko usred sajma se ne izdere jockoooooo!!! :lol: :lol: :lol:

Ma ne bojim se ja ničega, no ipak, ime je ime, a nick je nick...bilo bi glupo da se zovemo nickovima, nebi li?
Nisam ja jedini s neobičnim :mrgreen: :blackeye
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
danijel kaže:
da vas pitam, ja sam iz istre, pa me zanima na koji izlaz iz autoceste najbolje izac za gudovec?
možeš krenut i AC prema Sl.Brodu i izlaz Ivanić grad i samo ravno 40ak km ne skrečeš nigdje.....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Idemo onda dogovorit susret i u nedjelju i u petak
Može na istom mjestu isto u 13 sati,
znači svaki dan u gudovcu od 27-29 u 13 sati kod DF-a



Ja imam isto predavanja u subotu, ali vidjet ču da li ču ići na predavanja ili na sajam, ako me nema u subotu dodjem u nedjelju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh