• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Da li netko zna kada se održava proljetni sajam u Gudovcu ove godine
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Rođo, još je malo prerano za to, al po svemu sudeći sigurno če bit zadnji vikend u trečem mjesecu! ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Racunaj da je sajam u Gudovcu tjedan dana prije proljetnog zagrebackog , kako je zagrebacki dobro izreklamiran ..ne možeš fulati ....
Tako je bilo do sada ,nemoj mene kriviti ako su nešto promjenili
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Znam da je u trećem, ali se ne sjećam je početkom ili krajem.Hvala na informacijama kolege
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
toma84 kaže:
Znam da je u trećem, ali se ne sjećam je početkom ili krajem.Hvala na informacijama kolege

Ma 99,9% da je na kraju 3. mjeseca :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Sajam će biti zadnji vikend u 3 mj. koliko ja znam. Mi kao sudionici još nismo dobili službenu obavijest oko toga, no kad dođe napisat ću datume u ovoj temi
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Na svakom proljetnom sajmu izlažemo cvijeće, skoro od početka tog sajma.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
zjockoo kaže:
Na svakom proljetnom sajmu izlažemo cvijeće, skoro od početka tog sajma.
onda te možda i posjetimo ;)
 
B

Bobo

Guest
zjockoo kaže:
Na svakom proljetnom sajmu izlažemo cvijeće, skoro od početka tog sajma.


Jos sam ja nesto kontao, ali nikako da dokucim... IPAK izlezete u Gudovcu...

Pa sto prije nisi reko?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Ma napisao sam ja to već negdje prije, samo niste pozorno čitali :mrgreen: .
Nema frke za pivu, onome kome prodam jedan od strojeva koje prodajem može i piva i čevapi :blackeye :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Proljetni sajam će se održati od 27. do 29. Ožujka 2009.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
zjockoo kaže:
Proljetni sajam će se održati od 27. do 29. Ožujka 2009.
hvala hvala...
vidimo se ;)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Naravno, negdje u šatoru pod.##..ovaj.. KOD šanka... :mrgreen:
 
L

Lamborghini R2

Guest
Kako sam tek lani (jesen) konačno posjetio naš najveći poljoprivredni sajam,imam jedno pitanje.
da li sada u proljeće ima više "zelene linije"? :roll: Na jesen ponuda za spremanje sijena nije bila baš nešto :cry:
 
A

Arijan

Guest
Odlično, jedva čekam sajam, nadam se da će me ove godine posjetiti više forumaša (uz obaveznu pivicu/rakijicu/gemišt) ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Arijan kaže:
Odlično, jedva čekam sajam, nadam se da će me ove godine posjetiti više forumaša (uz obaveznu pivicu/rakijicu/gemišt) ;)

pazi šta si reko (ovo u zagradi) ;) znaš ti dobro kolki cug imaju svi iz bjelovarskog kraja, nebu ti dost lagav rakije kad dođemo ;)
hi hi :mrgreen:
vidimo se :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Lamborghini R2 kaže:
Kako sam tek lani (jesen) konačno posjetio naš najveći poljoprivredni sajam,imam jedno pitanje.
da li sada u proljeće ima više "zelene linije"? :roll: Na jesen ponuda za spremanje sijena nije bila baš nešto :cry:

nekak nije određeno šta i kako se izlaže, tak da na nekom sajmu ima balirki puno a zapravo je jesenski,a nema plugova što je za očekivat, ali uvijek ima i ako redovito posječuješ stvarno nađe se sve što treba na sajmu.

primjera radi mi smo u prolječe na sajmu dogovorili sjetvospremač, bilo ih je stvarno puno za birat, svakakvih,na jesenskom sajmu sam ga pokupio i dovezao doma, ali na tom jesenskom sajmu ponuda sjetvospremača je bila jako mala, to ti je to kak naiđeš, nekad neki izlagači nemaju taj stroj što ti želiš a ustvari ga imaju u prodaji, pa treba pitat
 
D

danijel

Guest
alo iz pule dolazim svaki sajam, a na rakijicu cu svratit obavezno ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh