• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Novi Sad 14.-21. 05. 2011.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
meni ima da naplate 1500 pošto idem da im ''skidam'' patente :rolfer:
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Sajam manji nego prošle godine, malih strojeva baš i nema. meni jedan od zanimljivijih je:



Uslikao sam svega tri slike velika gužva i uglavnom već sve viđeno.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
slatky
Čiji je to štand?

CHlas
Koliko dođe nova rajka?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Štand kod IMT-a odma pored njihovog a čiji je točno neznam već će se netko javit.
 
T

tilija

Guest
Pozz...Pa evo da otvorim i ovu temu pošto je nema nigdje..

Pa da pitam ide li još vas ljudi tamo na sajam, kažu mi da najbolje prezentacije mogu se naći tamo, itd itd...

Uglavnom 15. 5. sam oko podne tamo, pa da vidim da li ide još ko od vas da se čujemo i vidimo u živo :D

A ako netko ima iskustva sa sajmom u NS-u, Je li bude puno poljoprivredne mehanizacije, jer nebi da odem a da se zeznem..

nebudeš se zeznuo sajam poljo strojeva je na nivou
 
M

mićo

Guest
Eee ljudi dns sam bio na sajmu u Novom Sadu bilo je super malo su cijene bile velike ali sve u svemu kupljen je oltov podrivač i pojedena dobra jagnjetina
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
CHlas
Koliko dođe nova rajka?


E da ti kažem, i moj djed se raspitavo za rajku :) Dodje 11 ooo € !

Samo kažu da je posve nova, šta ne vjerujem jer sva je prefarbana, a nevjerujem ni da je puno radila...Tako da je ono "taman" :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
11000e, hmmm sasvim prihvatljivo. Cuo sam da tvornica Rakovica neradi, zna li ko jel to patka ili istina?
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Koliko sam ja čuo,na izdisaju su.Verovatno se rasprodaje sa lagera.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Sajam manji nego prošle godine, malih strojeva baš i nema. meni jedan od zanimljivijih je:



Uslikao sam svega tri slike velika gužva i uglavnom već sve viđeno.

A za koji je to plug ili rade za sve modele ?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Evo upravo smo se vratili sa sajma . Cijeli dan je padala kiša :madmana::madmana: smrzo sam se kao ..... nisam mogao slikati jer sam morao držati kišobran , i još uz sve to malo sam razočaran jer dosta marki traktora nije ni bilo , a i ovo što je bilio relativno je malo ( mislim na male voćarsko- vinogradarske traktore ) Ali eto bio sam vidio i to je to , ali isplatilo se jer smo upoznao jednog divnog čovjeka , i njegovu ženu i to je nadomjestilo sve ove nedostatke , tako da mi nije nimalo žao što sam bio na sajmu.

Kolega VOJVODJANIN , hvala na gostoprimstvu , i trudu , pozdrav tebi i tvojima

Evo i neke slike ,



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Kolega Žuti,hvala na lepim rečima....eto trudio sam se koliko sam mogao,samo kako Ti reče vreme nisam uspeo da "organizujem".
Biće bolje sledeći put.

Pozdrav za Tebe i tvoju suprugu.

Čitamo se do sledećeg vidjenja.:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
sutra sam na sajmu ako neko bude da se upoznamo
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Žuti prijatelju šta da ti kažem osim puno hvala, slika više nego što sam očekivao.
Pozdrav.
 

Najnoviji postovi

Na vrh