• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Novi Sad 14.-21. 05. 2011.

V

vedo

Guest
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOj kako mi je krivo što ne mogu ići sa ocem :madmana: :madmana: :madmana: :madmana: :madmana: Nemam j***** pasoš,a nemam ni ličnu :evil::evil::evil:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Stigo ja :D

Imam preko 150 slika :S Pa pocinjem sa uploadom, slike cete dobivat privremeno, PS. Nisam uspio sve slikat jer mi je mob crko -.-

Uglavnom NEMA CEGA NEMA ! Od traktora do konja... :D
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Evo samo 7slika, zato sto sljedecih 10 slika NIKAD u zivotu niste vidjli, 100% najnovija stvar :) Ja sam se iznenadio..uff nisam mogo vjerovat kad sam vidio :D Da vam malo kazem, radi se o beracu kukuruza (kojeg traktor vuce/nosi , tu se nezna sta je :D)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Evo zvijeri !!! Bleraus+Berko 6 redi (berac kukuruza)

0lsya3bgz2co5evigzee_thumb.jpg


To je to za danas, sutra nastavljamo sa poslom, pisite kak vam se svidjaju slike ? :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
ja sutra idem valjda neće bit prevelika gužva.

e da vam jos kazem : Pripremite 300 dinara za parking, tristo pedeset dinara za ulaz (odrasli) i 200 dinara ulaz (mladji) Plus sta vam je tamo sve skupo u pm...2 kave i voda kostaju 5 € :scratch:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
pa normalno da je sev skupo na sajmu
ja parkiram tamo gdje se parking ne plaća a daleko je od glavnog ulaza svega 200 metara :roll: ulaznicu dobijamo jeftinije ako se uzima grupna ulaznica (15 ili više članova) :idea:
a hrana i piće je naravno bezobrazno skupo :mad: imaš prodavnicu na ulazu gdje je jeftinije :partyman:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
pa normalno da je sev skupo na sajmu
ja parkiram tamo gdje se parking ne plaća a daleko je od glavnog ulaza svega 200 metara :roll: ulaznicu dobijamo jeftinije ako se uzima grupna ulaznica (15 ili više članova) :idea:
a hrana i piće je naravno bezobrazno skupo :mad: imaš prodavnicu na ulazu gdje je jeftinije :partyman:

Jedna mala molba znam da vas zanimaju samo velike stvari ali dajte malo slikajte i male ima nas kojima nikako nisu potrebni veliki strojevi (neznam šta bi sa njima sjeo i plakao kraj njih) volio bi vidjeti nešto za povrtlare pošto mi je to zanimanje. . Normalno ako vam to nije problem
Pozdrav.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Jedna mala molba znam da vas zanimaju samo velike stvari ali dajte malo slikajte i male ima nas kojima nikako nisu potrebni veliki strojevi (neznam šta bi sa njima sjeo i plakao kraj njih) volio bi vidjeti nešto za povrtlare pošto mi je to zanimanje. . Normalno ako vam to nije problem
Pozdrav.

Nebrini se, ima otih manjih traktora, samo da dodju na red, meni treba 15 min da samo uploadam deset slika :scratch
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ja idem sutra , poslikat ću ti sve male strojčiće .... i ja sam ljubitelj malih stvari kao i ti ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Nebrini se, ima otih manjih traktora, samo da dodju na red, meni treba 15 min da samo uploadam deset slika :scratch

smanji rezoluciju slika na 800X600 i uploaduju se za tren , nema potrebe za ovako velikom rezolucijom

ajde ako i ja budem u mogućnosti slikat ću male mašinice , mene interesuju traktorčići od 20-35ks
manje me zanimaju MTKovi
a najviše me interesuju šumske mašine i oprema
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ja idem sutra , poslikat ću ti sve male strojčiće .... i ja sam ljubitelj malih stvari kao i ti ;)

Žuti zahvaljujem ti na trudu koji ćeš uložiti. Svi gledaju velike strojeve što je posve razumljivo ljudi se bave sa tim rade puno ha i treba im a ovi koji su na povrtlarstvu izgleda da nemaju zanimanje za sajam tako da uvjek ostajemo prikraćeni za informacije o novitetima . Još jednom zahvaljujem svima koji se potrude da stave i male strojeve uz ono što njih osobno zanima.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
e da vam jos kazem : Pripremite 300 dinara za parking, tristo pedeset dinara za ulaz (odrasli) i 200 dinara ulaz (mladji) Plus sta vam je tamo sve skupo u pm...2 kave i voda kostaju 5 € :scratch:

Zašto sam ja platio 500?
 

Najnoviji postovi

Na vrh