• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Novi Sad 14.-21. 05. 2011.

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav Gvozdeni
ljepo si nam to predstavio,fino smo napasli okice :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,kolega na slikama,,,,i na trudu da sve poslikaš,,i preneseš nama,,kako je tamo bilo.........:prayer:

Posebo su mi drage slike,,,,sa kokicama,,,di ih ima jedno desetak,,,na prvim slikama..............:lol::lol::lol:
 
V

vedo

Guest
Ahahahaha "zver u kavezu",a narod ulazi u kavez i "miluje" je :mrgreen: :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
ma vidi ti čudnih lica na ljepotivcama ispred zvijeri.........tako blizu-a tako daleko........
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Drago mi je da vam se svidelo! Trud se isplatio. meni se najvise svidjalo ona ogromna mortadela! Nisam skontao na koje kokice si mislio bagerista...
Pozdrav!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Drago mi je da vam se svidelo! Trud se isplatio. meni se najvise svidjalo ona ogromna mortadela! Nisam skontao na koje kokice si mislio bagerista...
Pozdrav!!!

Na one ljepe dvonožne,,,i koje se smiju na prvim slikama.........:rolfer::rolfer:(dame,curice):rolfer::partyman::partyman:a i ove ispred zvijeri...
 
G

GROF

Guest
., prijatelju gvozdeni1!

., fala TI doneba na izvornim - orginalnim slikicami sa Novosadskog Sajma, ča si ji lipo podilil sa svimi nami., ko i naš forumš - forumski prijatelj Žuti!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh