• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Novi Sad 14.-21. 05. 2011.

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Tko je gledao onog Class Xerion rabljeni. motor mastan ispod lokva ulja. možda je netko uslikao.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Tko je gledao onog Class Xerion rabljeni. motor mastan ispod lokva ulja. možda je netko uslikao.

Mislis ovaj ??

Eto da te i ja nekako usrecim ;)



Žuti !! Ova zadnja fotka je genijalna, imam i ja jednu slicnu takvu :)
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ove zadnje slike.......Prirodne lepote VOJVODINE :heart::heart::heart::heart:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ove zadnje slike.......Prirodne lepote VOJVODINE :heart::heart::heart::heart:

Pa naravno one pripadaju malim strojevima , a ja sam rekao da me zanimaju samo mali strojevi , i da ću samo njih slikati . Samo mislim da su ove skupe za održavanje :rolfer::rolfer:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Sreća pa su u zatvorenom,mogao si lepo da slikaš bez kišobrana :rolfer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
bio danas , ništa naročito osim dobrog društva , manji nego prošle godine

osim jedne fantastične ideje na beraču MAJEVICA ništa me više nije oduševilo
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Kolega jel znas mozda koje su cijene ovih medjurednih freza :?:

Ma neznam , malo gdije su bile izložene cijene , kiša je padala cijeli dan :madmana::madmana: oko strojeva nije bilo stručnog osoblja , kao obično , tako da nisam imao koga pitati :mad:
 
G

GROF

Guest
., narode moj!., fala svim odreda za pokeljene slikice., eto tako da i mi vidimo ki nismo mogli doć na dobar sajam!!!., posebna fala i rešpekt mome forumskom prijatelju Žutom!!!...

., Žuti!., bil si i ostal legendaran!., molim te ko dragoga Bog!, nemoj se pokvarit!!!...
 
V

VOJVODJANIN

Guest








I na kraju veliki pozdrav za sve forumase sa standa CASSE-a

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
A jeblate robija, preznojih se :rolleyess:
Dogodine ima naglavu da se nasadim da odem na sajam, da vidim OVU tehniku :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh