• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Novi Sad 14.-21. 05. 2011.

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pozz...Pa evo da otvorim i ovu temu pošto je nema nigdje..

Pa da pitam ide li još vas ljudi tamo na sajam, kažu mi da najbolje prezentacije mogu se naći tamo, itd itd...

Uglavnom 15. 5. sam oko podne tamo, pa da vidim da li ide još ko od vas da se čujemo i vidimo u živo :D

A ako netko ima iskustva sa sajmom u NS-u, Je li bude puno poljoprivredne mehanizacije, jer nebi da odem a da se zeznem..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
bude veliki sajam nemoj za to da brineš , jedidno cijene su malo paprene

ja idem u utorak 17og pošto smo tada zagovorili sakupljanje forumaša sa srbijanskog POLJOINFOa , uvijek tako odaberemo neki radni dan jer je vikendom prevelika gužva , ovako nam je mnogo bolje
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Vjeruj mi da bi i ja došo radnim danom, al stari mi ima firmu, pa je tamo od 8-17 ! Pa ne stignemo nikako, a u subotu mi rođendan...Zato se nadam da neće biti gužve u nedjelju :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
nedjeljom je uvijek najveća gužva :blackeye
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Uuufff....Jadan ja :D Al mi ćemo tamo biti cjeli dan, jer prvi puta idem na sajam, a i prvi puta ću uć u nešto jače od 80 KS... Tako da se sve mora poslikat i to tako...Jer meni je to doživljaj, prvi put idem ...
Msm kod nas nema jačih traktora od 180 KS.. I to ovaj na slici šta ja imam najjači u općini, a možda čak i županiji... Tako da sam zagrijan za poljoprivredu dobrim, plus idem prvi put na sajam i prvi put ću vijat veliku mehanizaciju..Tako da je to...Uff nemogu ti ni opisat :D
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Volio bi otici vidjeti svasta, sajam je svakako najveci te vrste u ovom dijelu evrope... Zadnji put sam bio na novosadskom sajmu pred rat... Vidjecemo
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Nemoraš ni otić jer ja ću sve poslikat i ovdje postavljat :D

Tako da će ti to biti kao da si bio tamo :D
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Nemoraš ni otić jer ja ću sve poslikat i ovdje postavljat :D

Tako da će ti to biti kao da si bio tamo :D

A pečena jagnjetina,vo sa ražnja,pljeskavica,ovčiji paprikaš,pivo......kako to postaviti na forum? :scratch:scratch
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
E bome neznam ni ja kako cu da stavim... :D Al et sta da kazem, idem tamo da uzivam

Nego bi me i zanimalo, dal bude zenskih tamo ?? :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Volio bi otici vidjeti svasta, sajam je svakako najveci te vrste u ovom dijelu evrope... Zadnji put sam bio na novosadskom sajmu pred rat... Vidjecemo

Ovo potpisujem,,,,,,,,,i ne jedan nego jedan največi u ovom dijelu,,,,,ko god otiđe,,,ima če se špta vidit,,,,,,,,a i čekamo slike s guštom....:p:p
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
A može mi tko malo detaljnije opisati gdje bude taj sajam ? Je li on točno u Novom Sadu ili je pored, koliko je to mjesto ....

Hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
otprilike , mnogo :weedman:
evo ti dio teksta sa oficijelnog sajta
Ukupna površina sajmišta je 300.000 m2. Površinu paviljona čini 60.000 kvadrata, dok je izlagačima na raspolaganju još 240.000 m2 otvorenog prostora.

Na sajmištu je smešteno 37 hala. Najmodernija, opremljena po svetskim standardima je Hala Master, u kojoj je izlagački deo neto površine 5.970 m2.

evo pa malo pronjuškaj i sam
http://www.sajam.net/live/Kalendar_priredbi/2011/Medjunarodni_poljoprivredni_sajam
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ako hoćeš sve pogledati......malo je jedan dan!!!
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pozz raja..Nego da vas pitam.. Idel tko 14.og tamo ? Jer sam se dog. sa starim da idemo u subotu :D
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
E ljudi odoh ja polako u Novi Sad, pa vam u ponedjeljak uploadam slika i slika...Pozzz
 
Na vrh