• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajmovi Šumarstva i opreme

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Jel bio neko na nekom specjaliziranom sajmu za šumarstvo?

čuo sam da ima u Austriji, Njemačkoj,Sloveniji pa ako je neko bio vjerojatno zna kad je i gdje je koji.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
pa ima toga vidim dosta.ma mi će mo na jesen sigurno ici sa udrugom privatnih šumoposjednika nekamo pa sad malo se raspitujemo dje ima šta i kad.
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Bio sam ja na Austrofomi pokraj Graza nedavno, sajam se održava u realnim uvjetima znači u šumi i svi strojevi rade , svaki izlagač ima svoj poligon i obavlja radove u realnim uvjetima.... ma šta reć sajam je najbolji koji sam posjetio , sva tehnologija u šumarstvu na jednom mjestu , na mnogo hektara šume , jedva sam obišao sve u jednom danu. Svakako za preporučiti , jedino što se ne održava svake godine.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
kud bi da je svake godine, za 10 godina austrija nebi imala šume:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Bio sam ja na Austrofomi pokraj Graza nedavno, sajam se održava u realnim uvjetima znači u šumi i svi strojevi rade , svaki izlagač ima svoj poligon i obavlja radove u realnim uvjetima.... ma šta reć sajam je najbolji koji sam posjetio , sva tehnologija u šumarstvu na jednom mjestu , na mnogo hektara šume , jedva sam obišao sve u jednom danu. Svakako za preporučiti , jedino što se ne održava svake godine.

ma neki dan sam prolazio pokraj tebe al mi se žurilo pa nisam stao al kad budem prolazio staću da vidm prikolicu sa dizalicom.

jesi bio možda u Klagenfurtu,kakav je tamo sajam?
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
jesi bio možda u Klagenfurtu,kakav je tamo sajam?

Bio sam ja prošle godine. A čuj, možeš pasti oči ako ništa drugo. Bilo je prikazano i izloženo o šumarstvu sve što ti može pasti na pamet. Održava se u osmom mjesecu. Od 25-28(?). Sajam je u redu, ne mogu usporediti s ostalima jer sam bio samo na tom jednom, po preporuci prijatelja, a s obzirom da je kod nas mjerilo za to samo sajam u Gudovcu, ovo je bio centar za istraživanje svemira. :)
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Bio sam ja prošle godine. A čuj, možeš pasti oči ako ništa drugo. Bilo je prikazano i izloženo o šumarstvu sve što ti može pasti na pamet. Održava se u osmom mjesecu. Od 25-28(?). Sajam je u redu, ne mogu usporediti s ostalima jer sam bio samo na tom jednom, po preporuci prijatelja, a s obzirom da je kod nas mjerilo za to samo sajam u Gudovcu, ovo je bio centar za istraživanje svemira. :)

jel se sjećaš možda dal je bilo onih malih pokretnih pilana tipa wood mizer,norwood,pilous,seera to me baš interesira imam nešto takvo u planu a ovi naši imaju maržu 50% nemožeš vjerovat.
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
jel se sjećaš možda dal je bilo onih malih pokretnih pilana tipa wood mizer,norwood,pilous,seera to me baš interesira imam nešto takvo u planu a ovi naši imaju maržu 50% nemožeš vjerovat.

mogu vjerovat kolike su marže. Bilo je tih pokretnih pilana. Od onih koje staviš na prikolicu i sastavljaš u šumi, do vučenih traktorom ili autom. Proizvođača se ne sjećam jesu li bili ti koje si naveo, jer su me onda zanimale neke druge stvari, pa nisam na to obraćao pažnju. kao što sam napisao, bilo je svega. Nisam imao namjeru ništa kupovati, pa sam imao samo 100 eura, za slučaj zlu ne trebalo, a poslije mi bilo žao.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ja sam preskočio jesenos austroformi ali ove godine je isto takav sajam u austriji i definitivno idem pasti oči:partyman::partyman:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Aco, ako te zanima kanadski Norwood, imam prijatelja u Michiganu koji im je pokusni rezač. Možda bi se dala iskombinirati kakva zanimljiva opcija, da si ga sam uvezeš.
Elektromotor ili benzinac?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
turistički naoružan sa fotićem a možda snimim i nešto pa ukradem patent kao i svi balkanci koji idu na takve sajmove naoružani sa fotićem i metrom:weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh