• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sakupljači sijena

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ne zanima me ništa, imao sam takav, ti su bolji. Kako si rekao kad si ga središ imat ćeš ga za svoje potrebe dok si živ.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Zabi jedva gume gore..i naravno ode boja sa felgi :/
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
iste takve sam ja montirao samo na sipa , tamo je pametnije napravljeno felgu rastaviš složiš za 5 minuta sve gore.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Moj susjed je sve od sipa novo stavio.
Ja prodao panoniju i sipa kupio
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nije nista mjenjao samo montirao novo komplet bez prepravki
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Nazire se kraj..ostao mi glupi mehanizam za sloziti s glupim zaticima kojih sreca da nema puno
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Ma slicno je..bio bi mehanizam u zutoj boji koju sam cak i uzeo..ali kak sam siljke kupio crne onda nisam htio eksperimentirat previse.
Dasku nisam nigdje nasao pa sam prekopirao sa orginalne i cjela me izrada kostala msnje od 100 kn..i 2 vure posla
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj niti jedan stari zubac nije valjao kaj si metnul sve nove??

Inače, budem te razočaral, ovi novi nisu ni sluge starim žutima, kvaliteta nikakva.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Ma nije da nisu valjali ali bilo je svakakvih...i sad dio novih dio starih...ovak novo sve i to je to. Cijeli set dodje 370 kn, tak dok ide ide
 

fila55

Član
Tu od
2 Stu 2016
Poruka
82
Kod nas ljudi koriste vecinom sunce, ali zanimljivo svi imaju i panoniju pa ih sada ima tona na prodaju
Kako ., zašto ?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kako gdje kod mene ovih na remene skoro i nema večinon sve pauci (sakupljaći i okretaći).
 

Najnoviji postovi

Na vrh