• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sakupljači sijena

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A zato što su nikakvi ja imam sipa poslije panonije razlika je već.
A i ja bi pauka ali mora se cekat jos za pauka
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Dali je tko vidio ili kupio onaj pauk za sijeno iz Auto-horvata, mislim da je wirax, 2 rotora, 3500 kn dođe, ali sve ima prijenose prek remena... malo mi je to slabašno za zelenu masu rastresati
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mislim da to ne valja jer sve slabo .
A i na njuskalu sam znao ih vidit polovne
 

fila55

Član
Tu od
2 Stu 2016
Poruka
82
Nisam viđao ali zar nije to malo premalo a i prejeftino?
:icon_confused:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Kolko para tolko i muzike vjerojatno.. čisto sumnjam da to može dobro i dugo raditi
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
U Sloveniji ih ima kod dreka za te pare.. bar sipovih, kaj ja tražim sebi
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Sad će mu 4 sezona, nisam imao nikakvih problema. Čisto radi, zeleno sam slabo radio, ali nisam vidio da tu ima nekakvih problema.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kolko bi mogel ja dobiti za ovaj sakupljač? Pošto kupujem malčer mislim da mi nebu trebal više.
Lani su sve gume kupljene nove. IMG_20200415_183752.jpg IMG_20200415_183845.jpg
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,200
Ma nemoj....stavi na njuskalo netko ce se sigurno javit! Kad odlucis o cijeni i ovdje objavi pa ce svatko od nas forumasa podjelit poznanicima pa mozda i dobijes nesto kunica....
 
Na vrh