• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SAME Explorer 70

  • Temu pokrenuo explorer70
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ulje u motor (crni čep s bijelom točkom gore?).
Mi ler na našem držimo iznad 800 o/min.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Jel se u bosh pumpu toci ulje ili ima centralno podmazivanje i jel se mora skidati kiler ulja da se dode do pumpe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Nema vanjske boš pumpe. Pumpa je pored svakog cilindra, montirana na blok, a elemente pumpe podiže bregasta osovina.
Nema tu nikakvog zasebnog podmazivanja.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ima mozda netko kakvu knjigu odrzavanja ili upute za koristenje.Tek sam kupio traktor pa da malo proucim.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kaj si ti taj traktor uzel da imaš kaj popravljati ili da radiš s njim ..nije to ursus
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Pukla mi je rucka reverzera pa me zanima gdje bi najblize Zagrebu mogao kupiti novu,Jel se mora kupiti cijela ili samo donji dio jer mi je samo on pukao.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Pokaži na slici kaj se dogodilo, jer je to jako širok pojam.
Kaj se to nebi dalo popraviti?
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Puknuo mi je onaj donji dio rucke gdje je jabucica koja ide na poluge,vec je bilo vareno pa me zanima gdje ima novo za kupiti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Pitaj kod uvoznika traktora i dijelova:
- Messis
- Dobri Max
- Agroklas
- Poljoopskrba

Postavi sliku strganog dijela da se dobro vidi, pa ti budem dal kataloški broj.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Jel messis ima maloprodaju jer na njihovim stranicama pise da ima samo veleprodaju .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
c360- ručica je pukla, već je bila prije pucana i varena, a žalio si se na reverzer, i na to kako se teško ubacuje.
Očito tu ima neki drugi problem koji treba riješiti.
Messis ima maloprodaju, nazoveš, naručiš, i stiže ti, ja sam lani kupovao nešto za malčer.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Iskreno, ja bi ovo dal napraviti jer bojim se da cijena nove nije mala.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
ima na tom mjenjacu rikverc i zec i kornjaca.U Zeca i kornjacu ide lagano a u rikverc nekad bez problema a nekad nema sanse.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
A koji je to onda mjenjač?
Koliko imaš ručki mjenjača?
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Meni je pukla štangica ali od glavnog mjenjača, u Trgo-gei je bila cijena preko 600 kn za 26 cm jebene šipke , mislim da je fi 16. Tu je problem štift što drži kuglu od zgloba, on je 5 ili 6 mm, i sa strane ne ostane baš previše materijala, a poluga je na glavnim mjenjaču skoro 80 cm, i još ako je "sportski" vozač, eto pizdarije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
To je napravljeno tak da puca sportskim šoferima:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh